Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos elmúlt babám és...

6 hónapos elmúlt babám és rengeteget kel éjjel. Órankent,2 óranként konkrétan megébred az alvásából és nem tud visszaaludni csak ha visszaadom a cumit stb. Lehet, hogy túl sokat eszik nappal? Túl sok a szilard étel? Vagy inkabb beindult a fogzás?

Figyelt kérdés

Igy eszik (nem tudom lehet ezzel terhelem e...)

8-9 180ml táp

11 gyümölcs

1 főzelék és utána 1 óraval 120ml táp

17-18 között tejpép

20-21 között 150ml táp


2018. ápr. 27. 07:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem sír fel, hanem annyira mocorog, hogy arra ébred meg. Van, hogy mire a kiságyhoz érek már nyitva a szeme - akár elalvás utan 1-2 órával is. Gyakran van levegőn, sokat játszik és van hason. Forog mindenfele, kúszni is próbál. Van, hogy 4kézlábra nyomja magat... szval szerintem lefarad nappal. Altalaban 2x alszik d.e. 1 ora es d.u. 1.5
2018. ápr. 27. 07:08
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a főzelék után már nem adnék tápszert,ha rendesen megette az ebédet.

Nem biztos,hogy amiatt nem alszik mert túl sokat eszik.

Lehet fogzás,vagy front miatt. Vagy melege lehet esetleg fázik. Vagy a cumit keresi. De mozgásfejlődés miatt is lehet. Türelem.

2018. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Azt írod, mire a kiságyához érsz, nyitva a szeme. Nem arra mész, hogy sír?
2018. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy nem sír, de akkor is megébred. Engem csekkol?
2018. ápr. 27. 07:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Akármi. :/ fogzás, hasfájás, új mozgásforma, szeparációs szorongás, szomjas, fázik, melege van.. egy ekkora babánál jó, ha utólag kiderül mi volt a baj. Én sose tudtam biztosra, 5 - 11 hós kora között pocsékul aludt, ha jött foga ha nem, HT-t 6 hósan kezdtük, szóval 5 hósan tuti nem az volt a baj. Mindegy, nem tart örökké nyugi. Kitartást!
2018. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem mennék be, ha nem sír. Nálunk olyan is volt, hogy felsírt de mire felálltam az ágyból, pár másodperc alatt abbahagyta és aludt tovább. Egyszer berontottam hozzá, ahogy visszaadtam a cumiját olyan volt mint aki megijed, szerintem én keltettem fel. Tudom azt írod nyitva a szeme, csak arra utalok, hogy nem mindig érdemes azonnal bemenni.
2018. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem vigasztal de az ugyanilyen korú babám sokszor fél órán belül kétszer is képes éjszakánként felsírni.Előfordul, hogy azért mert hasra fordult és álmába nem bír vissza fordulni vagy mert hozzá ért a feje a kiságyhoz, mert lerúgta a takarót és fázik.

Én a mozgásfejlődésre fogom, mert fogzani nem fogzik.Kitartás:)

2018. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam mar arra is, hogy nem keresgetem az okokat :D nagyooon faraszto. Egy szobaban vagyunk... Sajnos 2 szobas a haz. az egyik a nappali... ott a parom alszik mert horkol es tole nem tudunk.
2018. ápr. 27. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem reklamál, nem sír, nem is biztos hogy baja van. Lehet arra ébred fel igazán, hogy rögtön mész "szórakoztatni". Lehet hogy csak nézelődne egy ideig, aztán egyszer csak visszaaludna.
2018. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na most éjjel hagyom ha nem sír. Igazabol attol tartok hogy annyira megebred hogy teljesen felebred es nem fog visszaaludni(csak jó idő multán)
2018. ápr. 27. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!