Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baj, ha az almapép kicsit...

Baj, ha az almapép kicsit darabos?

Figyelt kérdés
2 napja kezdtem a kóstoltatást almával. Először csak a levét adtam, a reszelt álmát én ettem meg, viszont éreztem benne kis darabokat, ez okozhat gondot a babánál? Ma próbáltam úgy, hogy megpároltam, és azt turmixoltam, de mire kész lett bealudt! 😕 Úgyhogy megint én ettem meg, ismét pici darabkák is voltak benne. Most ébredt, de már nincs idő újabb pép készítésére, mert el kell mennünk, tehát most szoptatok. De ugye azt mondják csak délelőtt kóstoltassunk, mi meg valamikor 2 után érünk haza..Baj ha ez a nap kimarad?

2018. máj. 3. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Üvegből készült almareszelővel reszeld, akkor homogén lesz!
2018. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy baj, ha 2-kor kóstoltatod! Nem kell mindent ennyire szó szerint venni. Amúgy valóban, ahogy 1. írja, vegyél üveg almareszelöt, én a 100 ft-os boltban vettem. Ne adj neki darabosat még, pici hozzá.
2018. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Mindig kizárólag délután kóstoltattam, nem kell ennyire földhöz ragadottnak lenni.
2018. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Műanyagból van, de ugyanolyan mint az üveg, csak nem olyan törékeny... És nekem azon sikerül úgy, hogy néha az almából gondolom letörnek kis darabok. Végül fél 4-re értünk haza az megint szopi-idő. 5-kor még szabad kóstoltatni? Vagy már inkább holnap, nehogy éjszaka baja legyen? Az almalétől nem volt baja, pedig nem 1-2 kanállal kezdtük, ízlett neki. ☺
2018. máj. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!