Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2éves gyermeknek milyen nasit...

2éves gyermeknek milyen nasit és mennyit adtok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Ne kezdd ilyen korán a normálisról ésegészségesről való leszoktatást.
2018. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Gyümölcsök, zöldségek, magvak a nasik nálunk. Nagyon ritkán adunk édességet, inkább jeles napokon, teljesen jól megvan nélküle.
2018. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom,semmilyet! 3,5 éves és még nem evett csokit,cukros fagyit, gumicukrot,kólát és nem is fog még egy jó ideig! Gyümölcsöt kap,datolya alapú cukormentes "csokit", cukormentes fagyit(sztíviával vagy xylittel),inni csak vizet vagy karobitalt sztíviával.. Azaz hazudok,mert most a szülinapjára evett egy fél szelet tortát. De nem szereti az édeset.Még a gumicukros vitamint sem eszi meg szerencsére:D Nem is hiperaktív, idegbeteg és a fogai is tökéletesek.
2018. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
3-as vagyok. Nasinak dió,kesu,pekándió vagy paradió.Semmi aszalt cukros vacak.
2018. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Amikor a lányom 2 éves volt, nem nagyon szerette az édességet, inkább a sos dolgokért volt oda:chips, ropi, sosmogyoro, illetve nagyon szerette a tejszínhabot is, csakúgy magában. Hetente egyszer-kétszer kapott. Kesobb a kemény cukrok, nyalókák lettek a menők.
2018. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Kuki,zabkeksz,korpovit,kölesgolyó,dörmi,bombi,rudi,tejszelet,palacsinta,házi sütik... Csokit,cukorkát,nyalókát nem,fagyit igen :) Inni vizet,limonádét (eritrittel édesítem),tejet,kakaót,gyümölcslevet nagyon ritkán,szénsavasat soha.

A saját egészségünkre is figyelünk,a gyerekekére is. Persze mi is rendelünk pizzát,mekizünk is,kínai kaját is eszünk,de nem napi rendszerességgel.

2018. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok,

A gyümölcsöket kifelejtettem :) Mindent eszik már,alma,körte,banán,narancs... Most evett elősször igazi szamócát,de nem nagyon ízlett neki :)

2018. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi adunk neki mindenből, amiből mi is eszünk. Néha csokit, vagy nápolyit, rudit, ha sütök sütit, tortát, palacsintát, abból is kap.

Sósak közül ő is ropi, sósmogyoró, kölesgolyó... ilyenek.

2018. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mar evett minden fele nasit, amit itt felsoroltatok es egeszsegtelen. Nem hazudok. Alapbol a sos dolgokert van oda, pl. ropi.

Egeszsegtelen nasit, ideertve a hazi palacsintat, dormit, joghurtot kb heti 2szer kap. Amúgy gyumolcsoket, diot, mogyorot is evett már. Ma pl szolo szemeket, kortet, tegnap pedig mazsolat, es banant kapott.

2018. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ropit meg ha sütök (sokszor).

Tej -tojásallergiás, fruktóz felszívódási zavara van. Szóval nincs nagy választék a boltban.

2,5 éves

2018. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!