Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Túl lehet etetni egy babát?

Túl lehet etetni egy babát?

Figyelt kérdés

A kislányom 7 hónapos.Úgy érzem túl sokat eszik.a védőnő azt mondta a súlya jó,ne aggódjak én néha mégis úgy érzem túl sokat eszik.leírom a napi adagokat:5 korul 150-200 ml tápszer,ez változó,8körül 200 ml friss gyümi rizspeppel keverve,11h megint tápszer 150ml,14h főzelék(csirkével) 250ml,17h 150ml tápszer,21 h körül 200-250 ml tápszer.

Igazából a fôzelék mennyiségében nem vagyok biztos,hogy nem sok e.Nektek mennyit eszik a babátok?Még annyi,hogy sosem bukik vissza belőle.Remélem érthetően írtam le.Előre is köszi a válaszokat!



2018. máj. 15. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sok lenne neki,visszajonne. De mivel azt irtad nem ,igy en nem gondolom soknak es a vedono se ezek szerint.
2018. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem elég lenne 4 óránként etetni.

Egy egy mennyiség nem sok de sokszor kapja.

2018. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ment a zöld mindenkinek.Azért etetem sűrűbben,mert mivel átalussza az éjszakát a 6 etetés csak így fér bele.Mert a minimum táp adagnak meg kell lennie.Most kicsit megnyugodtam,akkor nem csökkentem az adagokat.Amúgy ez azért merült fel bennem,mert külföldön élünk,és itt blw a divat inkabb,püréből,meg 2-3 jégkockányit szoktak adniennyi idős babának.
2018. máj. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!