Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos lányom két hónapja...

10 hónapos lányom két hónapja szinte alig eszi meg a zöldségeket. Van valakinek tippje mivel próbálkozhatnék?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem minden kajat ossze-vissza esznek. Van hogy egyik nap megeszik masnap mar nem. Plusz alig. Megtomni nem tudod
2018. máj. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöld fűszerekkel hogy álltok? A kisfiam mostanában nagyon megszerette. Ha eddig nem használtad próbáld esetleg azzal fűszerezni, hátha jobb lesz az íze.
2018. máj. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok, a jobb ízt úgy értettem, hogy a kuslanyodnak jobban fog izleni.
2018. máj. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, zöld fűszereket sajnos már próbáltam. Csak aggódok, hogy elég vitaminhoz jusson..
2018. máj. 28. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsbe keverni a zöldséget? Eleinte úgy, hogy a gyümölcs legyen többségben.


Vagy édesebb zöldségeket adni pl: sütőtök, édes burgonya,

2018. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig próbáld ujraadni, amit nem fogadott el, mert változik az ízlésük, nálunk pl. utálta a banánt 11 hónapos koráig, most viszont már napi 1-et megeszik. Édesburgonya szerintem nagyon menő ilyenkor, jó édes.
2018. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az édesburgonya vagy a sütőtök, esetleg a répa sem megy? Az édesebbeket jobban szokták kedvelni. Esetleg avokádó?
2018. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a húsleves nagyon bejött igy annak a levében variálom mostanság a zöldségeket. Hol krumplit-répát fözök bele. Hol borsot, hol karfiolt...igy eszi öket mert az alap íz ugyanaz:)
2018. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!