Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan és mivel eteted a még...

Hogyan és mivel eteted a még csak pépes ételt evő szoptatott babát napközben, ha úton vagytok ügyintézés, vásárlás miatt?

Figyelt kérdés
Nem adok neki üveges bébiételt, csak azt, amit én főzök. Ha vinnék neki dobozban pépesített ételt, nem tudnám megmelegíteni, meg ebben a melegben félek a megromlástól. Ti ezt hogy csináljátok?
2018. máj. 30. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyenkor vagy szoptattam inkább, vagy üvegeset kapott. Én se szívesen adtam üvegest, de úgy voltam vele, hogy egy-egy alkalommal miért ne, nem méreg.
2018. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Lehet kapni ilyen zacskós gyümölcspépeket.


[link]


Leárazva 200 ft körül van. Dm-ben, rossmanban szoktam venni. Kubus is van, azt szinte mindenhol kapni.


Gyorsan rájött, hogy kell kiszívni. De előtte már tanult inni szívószállal is.


Azért is jó, mert egy kicsit a szomjat is oltja. A gabonás verziókkal tovább bírja két étkezés közt.

2018. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért nem adsz neki üvegeset? A Hipp üveges bébiételek és a DM bio ételek 100%, hogy ellenőrzött okológiai gazdálkodásból, bio gyümölcsökből vannak. Ellenben azzal, amit Te megveszel és tele van hormonnal, antibiotikummal, ízfokozóval permetezték és sátorban növekedett. Ha külön bio piacról vásárolsz, akkor elnezést, természetesen amit írtam, ebben az esetben nem igaz, de egyébként igen. A főzés szuper, de az alapanyagokat inkább hagyjuk, viszont a a fent említett két márka nem teheti meg, hogy ráírjon olyat a termékre ami nem igaz..
2018. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Sokszor hallottam visszahívásokról, bár akkor még nem voltam érdekelt a témában, ezért nem tudom milyen márka volt. Az alapanyagokkal kapcsolatban igazad lehet, de mégis szívesebben adom neki a saját készítésű ételt.

2018. máj. 30. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vigyél magaddal gyümölcspépet. azt nem kell melegíteni, és ha nem is adsz üvegeset, akkor is végtelenül könnyű, percek alatt elkészíteni. alma, banán, gesztenye (nyilván almával), jön a meggy-szezon is hamarosan :), barack, akármi...

Mennyi idős? (én ugyan igény szerint szoptattam, de olyan 7 hónapos korától ette a joghurtot. azt pl bárhol, bármikor tudtam venni, elég volt csak kiskanalat hordani magunknál)

2018. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
9 hós, tejterméket még egy jó ideig nem fog kapni családi érzékenység miatt, de azért köszi a tippet. A gyümölcspép nem kezd el erjedni már pár óra alatt?
2018. máj. 31. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!