Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónaposan nem akar enni a...

8 hónaposan nem akar enni a baba, hogyan szoktassam vissza?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete kibújtak az alsó két fogacskái és azóta az istenért sem akar enni semmit csak a tápszert.Ha már a szájához rakom a kanalat el löki vagy elkezd sírni.Meddig normális ez????????????

2018. jún. 21. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, biztos mozgolódik a többi foga, és fáj neki a kanál. Pont 8 hónaposan volt ilyen a lányomnak is, hetekig nem evett. Ő anyatejes volt, cicin élt, mert mindent elutasított. Aztán pár hónapig jó volt, majd 1 évesen, mikor jöttek a kisőrlők, megint csak cici 3 hétig. Kínáld meg, de ha nem megy, adj neki tápszert, nem fog éhen halni, de ha nem akar enni, akkor se fog, ha a fejed tetejére állsz.
2018. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, nem tudom mi volt az oka, ha nem akart enni, adtam neki tápszert és sok mindennel kóstoltattam. Mivel főleg bébiételt eszik, olyan is volt, hogy a 8 hónapos kajákat nem fogadta el, a 11.-12. hónaposat viszont igen, az volt a különbség, hogy van bennük só.
2018. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalunknis ez van, a lanyomnak jott egy oldalso felso metszofoga. Mielott kibujt volna dobalta magat es sirt ha cumisuvegbol kellett enni, es alig evett. (kanallal szepen evett, nem zavarta) Nem tudtuk mitol van, eszre se vettuk hogy jon a foga, utolag vissza gondolva ezert volt.Amikor kibujt a foga kezdett megint nyugodtan enni. Most kezd megint nyugos lenni, feher alul az inye azt lattam.(mar amennyire engedi megnezni...)
2018. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Darabos ételt próbáltátok már?
2018. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Műanyag kanállal lehet hogy szívesebben elfogadja.
2018. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
műanyag kanállal evettűk amikor még rendesen evett, a darabos kajával meg az a helyzet hogy próbáltuk már adni neki , de amint észre veszi hogy van benne egy kis darabka étel elkezd öklendezni.Szóval még az is egy kihívás lesz.
2018. jún. 21. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!