Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kinek valt be a teaztatas...

Kinek valt be a teaztatas ejjelre? Nalam nem mukodik es kb en vagyok a szar anya mert nem jol csinalok semmit.

Figyelt kérdés
Mindenkitol azt hallgatom,h miert nrm adsz ejjelre teat? Nem kel fel,nem jo h ennyit eszik ejjel is mert azert nem aludja at az eszakat mert tele a hasa....,ne vedd fel ha sir mert felkaptatod stb.egy honapos a fiam miert kene eroszakkal at aludni az eszakat?!!!
2018. jún. 21. 12:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten ki volt ez a h*lye? 1 hónapos csecsemőröl beszélünk. Mond meg az illetőnek hogy ha éhes igyon teát és nyugodjon el. Adj neki amennyit kér.
2018. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Eddig 3 orankent evett,most ket napja at allt kettore,ez is az en hibam vmit szarul csinalok ez nem normalis stb...
2018. jún. 21. 12:26
 3/28 A kérdező kommentje:
Baratnoim csaladom csak ezt fujjak,h naluk bevalt en meg sem probalom .stb. Elso baba semmi segitsegem nincs messze van a csaladom,csak ilyen jo tanacsokkal tudnak el latni es fikazni h ,h rontom el.
2018. jún. 21. 12:28
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg se próbáltam. 9 hönapos korában maradt el az utolsö éjjeli evés, azóta max fogzáskor kel (akkor se enni). Ne foglalkozz az ilyen véleményekkel! Semmit nem tettem az ejszaka átalvásáert. Vagyis annyit, hogy nem megszokásból etettem, csak ha tényleg éhes volt.
2018. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat nekem nagyon morbidnak tunik ez az eroszakosan leszoktatni az evesrol,es ha sir hagyjam orditani megszokja ,h nem veszik fel.4 percet birtam ki es sirva vettem fel ,mert en ezt nem tudom hagyni ,h sirjon
2018. jún. 21. 12:34
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az ilyenek miatt szoktam leállítani mindenkit, aki tanácsot akar adni. Adjanak, nagyon szivesen fogadom, ha kérek. Az én kisfiam 18 hónapos koráig evett éjszaka. Bízz az ösztöneidben, ne foglalkozz másokkal.
2018. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"mert azert nem aludja at az eszakat mert tele a hasa...."


Miért, gondolják a teától nem lesz teli a hasa? Vagy ha éhes, és ezért nem kell neki a tea, akkor majd üres hassal fog jól aludni???


Ne adj neki teát! Egyáltalán. Én bánom, hogy hallgattam az öregekre. Áprilisi a fiam: a nyári melegbe kell a tea, mert szomjas... A nagy túrót kell. 4 hós koráig szopott, mert rájött a cumisüveg jobb mint a cici, mert azzal melózni kell.


SZóval ne adj neki teát. Etesd, amikor kér. (max vízzel kínáld, de azt sem éjjel)

2018. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

“semmi segitsegem nincs messze van a csaladom”


Ez egy nagyon jo hir es szerencses vagy olyan csalad es baratok eseteben, akik azt ereztetik veled, hogy sz.r anya vagy es rosszul csinalod.

Ugyanis meg el sem kell oket kuldened szemelyesen, amikor belebeszelnek a dolgodba, oltanak teged, raadadul butasagot mondanak.


Ne vedd fel a telefont addig, amug nem tudnak tamogato csaladkent viselkedni.


Ha az egy honapos baba ehes, akkor enni kell adni neki es nem teaztatni. 40 evvel ezelott mukodott ez az elmelet, azota mar fejlodott a tudomany es a baba erdekeit nezik, nem az a szempont, hogy anyuka ataludhassa az ejszakat, mintha nem lenne egy csecsemoje. Meg regebben (es sok nepnel a mai napig) egyutt aludtak a babaval es fel ejszaka szopott, ha akart.

Szoval a 2-3 orankenti etetes a normalis, nem a teaztatas. Ha az lenne a normalis, akkor lenne egy harmadik mellunk, amibol cukros tea folyik...

2018. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jótanácsok miatt tudtam csak 4 hónapig szoptatni az első gyerekem. Aztán tojtam mindenkire, és a tesók egy éven túl is szopiztak.

És láss csodát: nem szopiznak óvodás korukban, és nem kelnek este, a saját ágyukban alszanak, és el sincsenek kapatva.

Csináld azt, ami szerinted a babának jó! Vedd fel, szoptasd meg, ahogy ő igényli. Nála jobban senki se fogja tudni, mikor éhes vagy szomjas.

Ilyen pici baba természetes, hogy este s eszik, mert nem bír ki 8-10 órát élelem és folyadék nélkül. És: az anyukája megnyugtató közelsége nélkül. Nem véletlenül álmosodsz el szoptatás alatt, így tálalta ezt ki a természet, hogy vissza tudjatok mindketten aludni.

Egy biztos: soha nem azért sír, hogy téged szívasson!

Második gyerekkel okosabb voltam: azt mondtam, hogy este átalussza az éjszakát, aztán nem b..gatott senki. Én kelek hozzá este, még a férjem se tudja, hogy hányszor kel, mert nem ébred meg. Apa persze tudja, hogy este egyszer szopik még, de nem újságolja el se nagyiknak, se másnak. Magánügy.

Szoptatással kapcsolatban csak olyantól kérek és fogadok el tanácsot, aki igény szerint szoptat, tehát azonos az elv, és ment is nekik. Anyósom és anyám is 2-4 hónapig tudott csak szoptatni, és szerintük 6 hónapos kor után nem is illik.

Nem érdekel a véleményük ebben a témában. Van, amihez nagyon jól értenek, de a szoptatás nem az.

2018. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azért eszik a babád gyakrabban, mert növekedési ugrása van! Így csinál magának több tejet. Pár nap, és túlestek rajta. Ez így tökéletesen normális és mindent jól csinálsz!

9 voltam

2018. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!