Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hós babàm lehetséges h a...

11 hós babàm lehetséges h a darabos étel miatt hányt? Nem nyeli le a darálthúst amit a spenótba raktam csak nagyon nehezen aztán a végén kijött

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen, de miért kell erőltetni annak a szerencsétlennek?
2018. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is kihányja a darabosat? Ha nem, én inkább arra gondolnék, hogy egyszerűen nem esett jól neki. A 3 évesem bármikor kipakol, ha egy rossz falat kerül a szájába.
2018. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Darabosat adtál már neki és nem volt gond vele?
2018. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze. A fiam útálta a darabos főzelékeket. A leturmixoltat ette rántott hússal még 1,5 évesen is. Aztán megtört a jég. Nem kell erőltetni, csak öklendezés lesz a vége.
2018. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbálgattam de általában nem ette meg. Nem volt benne sok.

Ha az üveges bebietel darabos azzal nincs gondja de többnyire en főzök neki. hanyagolom egyenlőre....

2018. jún. 24. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig azzal voltam piszkálva h miért nem adok neki darabosat..8 hónapos korától mondogatta mindenki most meg h miért adok neki azért vagyok szar:(
2018. jún. 24. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, csak a gyerek kedvét ne vedd el az evéstől. Próbálkozz, egyszer beérik rá. Egy gyerek se ment még bébiétellel érettségizni. Én is sokáig azt hittem, hogy az enyém lett az első, de nem :)
2018. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Szerintem még 11 hónapos korában ne adj neki darabos kaját. Majd ha elmúlt másfél éves, szerintem csak akkor. De a te gyereked, te döntesz
2019. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!