Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mekkora gyereknek lehet...

Mekkora gyereknek lehet disznóságokat adni? Házi kolbász, tepertő, szalonna, disznósajt stb

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Írok egy választ, amit az ősanyák 0%-ra lepontoznak majd: amikortól elfogadja.

Erdélyi rokonságomban a fél éves gyereknek az apja adott ilyeneket. Evett belőle, ízlett neki, azóta évek teltek el, nem lett baja belőle.

2018. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén, mi is hamar adtunk.

Jól átsütve persze és csak a belsejét, a bőrét nem (félrenyeli vagy valami..).

Körülbelül 11 hónapos lehetett akkor.

A javaslatot nem tudom ehhez.

2018. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Második vagyok. Elfelejtettem beleírni, hogy a válasz a hurka kolbászra vonatkozott.

Szalonna, tepertő, disznófajta nem szokott itthon lenni, úgyhogy azzal nem találkozott még.. :)


Ja de, szalonna volt már a bakonyi csirke raguban, azt is egy évesen evett először kb.

2018. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a gyermekemnek sokmindentől fáj a hasa, ilyesmit kb 2,5 éves korban mertem neki adni először. De biztos lehet hamarabb is, ha nem érzékeny pocakú.
2018. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Másfél éves kisfiam imádja a tepertőt, nem fogom megvonni tőle, semmilyen táblázat miatt. A többit még nem kapott, mert nem kért belőle.
2018. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Tepertőt, disznósajtot, hurkát még nem evett a 3 éves gyerekem, mert mi sem eszünk, nincs is otthon. Szalonnát és kolbászt azóta, hogy kivette a kezünkből, kb. 11 hónapos volt akkor. Én akkor még nem adtam volna, de hát megkívánta.
2018. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
A füstölt dolgokat 1 éves kor alatt nem javasolják a botulizmis veszélye miatt.
2018. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 babyboom567 ***** válasza:
0%

Sült kolbászt 7 hónaposan kóstolt a fiam,anyósom mondta is ,hogy miért kap tápszert éjszakára,miért nem eszi meg a kenyeret meg kolbászt mustárral, az a vacsora:)))Szalonnát még hamarabb evett,nagy szalonnaevők vagyunk mi is.A többire nem emlékszem de evett.

De persze mindent jól átsütve.

2018. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet. Csak növényt érdemes neki adni.
2020. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!