Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most mit csináljak? Lenn a többi

Most mit csináljak? Lenn a többi

Figyelt kérdés
Tudom h a gyereknél nem lehet erőltetni semmit de a kisfiam 15 hónapos és nem akar enni se kenyeret se normális ételt . Próbálkozik vele h megkostoltatlom de el húzza a fejet . Bébi étel és tapszeren kívül nem kell neki semmi .... :/ más gyerek ilyenkor meg már kiflit eszik meg mindent :/
2018. júl. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

A lányunk 15 hónaposan nagyrészt tápszert evett. Kb. 3 féle, teljesen pépes bébiételt evett meg, néha tejpépet. Sinlacba rejtettem néhány kanál gyümölcspürét. 9 kiló volt. Kenyeret, kiflit közel 3 éves koráig nem volt hajlandó enni.

Most 6 éves, teljesen egészséges, normál súlyú. Kicsit válogatós, de semmi extra.

2018. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

De furi. Én alig tudom visszafogni a 7 hónaposomat, hogy másszon ki a mi tányérunkból és mindent megeszik, amit adok neki. A kenyér pont az egyik nagy kedvenc. 😊


Esetleg ő nem szemezget a ti ebédetekkel? Ő már gyakorlatilag mindent ehet, simán kaphat kóstolót bármiből. Nem muszáj pépezgetni.

2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy nem tud ragni. Nézesd meg nincs e letapadva a nyelve illetve dévényessel, hogy a rágóizmok rendben vannak e.
2018. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!