Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lefagyasztott anyatejet hogy...

Lefagyasztott anyatejet hogy szoktátok felhasználni?

Figyelt kérdés

És most nem arra gondolok, hogy cumisüvegben odaadjátok, hanem hogy hozzátáplálás során milyen ételekbe keveritek és mennyit tesztek bele? Rögtön az elején már hozzá lehet adni ételekhez, vagy eleinte jobb anélkül kóstoltatni? És még arra is kíváncsi lennék, hogy honnan fogom tudni, hogy mondjuk megromlott a tej, amit felolvasztottam, büdös olyankor? Nagyon sok tejem van lefagyasztva, és a legtöbbet még az első hónapokban tettem el, remélem jó lesz a 6. hónapra, mikor elkezdjük a hozzátáplálást.


Köszi a válaszokat. :)


4 hónapos kislány anyukája



2018. aug. 15. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
En jegkockatartoba fagyasztottam mindent, meg kis tegelyekbe amikbe a ketcupot/szojaszoszt csomagoljak a fast foodosok. Neha elovettem pl egy kis cekla kockat egy kis zoldborso kockat, hozzaraktam egy husi kockat egy anyatej kockat es ezt osszeolvasztva puresitettem szep homogenre..varialva persze minden nap mast massal....az anyatejeket foleg olyan kombokba amiket egyebkent nem szerettek..szerintem akkor is budos ha nem romlott:)))) de melyhutobe fel even belul tutu felhasznalhatod...ha annyira romlott hidd el a babad se fogja megenni....kivaloan erzik az ilyesmit
2018. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Puresitett gyumik mellé, főzelékekbe, babakekszet reszelek es azzal keverem.
2018. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eleinte rizspéphez használtam, most már szépen eszi a darabosat a kisasszony, így a zabkását készíten fele tej, fele vízzel. Kis fahéj megy még bele, imádja. 😊 Főzelékekbe is ajánlják, én abba nem szoktam, de kb az összes fajta gabonapéphez nagyon jól passzol.
2018. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!