Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti milyen felvágottat/virslit/...

Ti milyen felvágottat/virslit/ilyesmit adtatok először a gyereketeknek és mennyi idősen?

Figyelt kérdés
Nagyon figyeli a mi reggelinket mindig és úgy látom, nem lakik már jól a reggeli gyümölccsel, akkor se, ha egy csomó kekssszel vagy gabonával dúsítom. Adnék neki néha sós reggelit, de nem tudom, mit kínálhatné a kenyér mellé. Megnéztem a baba-felvágottak összetételét, majdnem elsírtam magam a sok adalékanyagon.
2018. aug. 23. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lidl pikok virslit kapott
2018. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lidlben van a kalózos csirkemell szeletek 98%os. Mivel a tesójától elcsente így 10 hónaposan "kapott" először.
2018. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányunk későn fogadta el az ilyesmit, majdnem 3 évesen. Az Aldiban szoktunk vásárolni, a felvágottat, virslit is ott veszem. Gyümölcsöt semmiképp nem adnék reggelire.
2018. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Nem adunk neki és mi sem eszünk ilyet, nagyon ritkán pulykamell sonkát kap, de nem szereti, helyette kap sajtot, tökmag krémet, padlizsán-, tonhalas tojásos krémet, ilyeneket, utána meg szokott enni egy gyümölcsjoghurtot.
2018. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy ehes ha koran reggel felcseszed az egbe a vercukrat aztan meg leesik a beka segge ala. Gyumolcsot meg kekszet normalis reggeli utan adj neki. Tizorainak jo, egyebkent nem.
2018. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekeimnek 1-2 éves koruk között standard reggeli volt a házu túrós vagy krumplis pogácsa egy pohár natúr joghurttal. Lesütöttünk egy nagy adag pogit és fagyasztottam.
2018. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!