Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gyumolcs fagyasztasaban...

Gyumolcs fagyasztasaban szeretnek segitseget kerni.7honaposak leszunk. Arra gondoltam, hogy oszibarackot es szilvat tennek el. De bizonytalan vagyok milyen formaban tegyem el puresitve vagy magozva felezve? Uzsonnas zacsiba?

Figyelt kérdés
Arra hogy tudnam rairni h mi van benne?A szilvat 8hosan szeretnem bevezetni.Most meg mit tudnek eltenni a fagyoba ezeken kivul?Meddig tarolhatom?
2018. aug. 26. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem lesztek, hanem a gyerek lesz 7 hónapos, ettől falramászok. Ha pürét tennél el, akkor azt inkább csak műanyag dobozba.(Én cetlire írom, és lecelluxozom az egész cetlit, hogy ne ázzon le vagy hasonló) Zacskóba tehetsz el felezett gyümölcsöt. Azt meg valószínűleg felismered, de alkoholos filccel lehet írni a zacsira.



ezt pedig másoltam:


Zöldségek és gyümölcsök a fagyasztóban


A friss gyümölcsöket a hűtőszekrényben változó ideig tárolhatod a fajtától függően, van, amit nem érdemes hidegre tenni. Általában le szokták fagyasztani az epret, a meggyet, a szilvát, a málnát – ezeket egy évig őrizheted a jégszekrényben.


A zöldségeket 8-10 hónapig tarthatod a fagyasztóban, de egy jó minőségű, frissen lefagyasztott zöldség akár 18 hónapig is a jégszekrény foglya lehet.

2018. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Fagyaszd le nyugodtan. Hogyan tudod ráírni? Tollal. Akár vignettára. Egy évig eláll.


És nem leszel 7 hónapos. A gyereked múlt fél éves, te nem.

2018. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

En igy mondom,mert nekem igy esik jol.Mellesleg nem egy anyukatol hallottam mar igy.Ha valakinek ez nem tetszik sajnalom.En segitseget kertem es nem kioktatast.

2018. aug. 26. 18:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pürésìtve raktam el neki, jégkockatartóban fagyasztom, majd zacskózom. 1 kocka kb. 20 ml, jól adagolható, keverhető is. Van már eltéve meggy, cseresznye, őszibarack, sárgabarack, körte, szilva, sárgadinnye. Amit nehezebb turmixolni, előtte pàr percig párolom.
2018. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
5/5 Koszonom szepen a segitseget. :)
2018. aug. 26. 20:01
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Kaphatsz ételfagyasztáshoz az uzsonnászacskónál kicsit vastagabb nylonzacskót is. Ebben talán kevésbé veszik át egymás szagát az ételek. Vab rajtuk egy fehér sáv, ahová alkoholos tollal lehet írni.

Olyan nyelvtani szerkezeteket használsz, amilyet csak akarsz, de jobban járnál, ha el-el gondolkodnál azon, hogy te és a kisbabád két különálló személyiség vagytok. A kicsi saját akarattal, igényekkel rendelkező személyiség, aki szép fokozatosan kibontakoztatja önmagát. Ennek a tudatosulását segíti, ha leszoksz a szopizunk, fürdünk, nem szeretjük a spenótot fordulatokról.

2018. aug. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engedjetek mar meg h EN eldontsem h MIT ES HOGYAN IROK/MONDOK.Kerdest irtam ki, segitseget kertem,ehelyett okoskodnak itt a nyelvtan tanarok, akik megmondjak nekem h hogyan is kene irni.Akadjatok mar le errol.Ha nekem ez igy jo akkor igy jo.Senki velemenyet errol nem kertem,es nem is vagyok ra kivancsi.Ha csak a kerdessel kapcsolatban nem tudtok megnyilvanulni akkor nem is kell irni.Annyira szeretem a GYK h mindenki annyira okos es annyira mindent jobban tud.
2018. aug. 27. 06:53
 8/13 A kérdező kommentje:
21:55 Szerintem igyal egy kis palinkat 😉
2018. aug. 27. 06:56
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem már ivott😂
2018. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kettot is 😀
2018. aug. 27. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!