Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az anyatejes babàja 5 hónapos kora körül kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem. Akkoriban jött egy növekedési ugrás, és már nem álltam vissza az éjjeli háromszori szoptatásra. Először bevezettem a térképet, amit lefekvés előtt kaptak, aztán az almapürét.
2018. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Térképet?


És nem volt semmi probléma velük gndolom?! És ilyenkor amikor még nem tudnak ülni ,hogyan miben etetted őket?

2018. aug. 30. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem...tejpép akart lenni, csak javította neki a telefon☺
2018. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rokonságban mindenki, aki szoptatott, az is már ennyi idős korában hozzátáplált, nem várta meg a 6 hónapos kort. Onnan tudom, hogy többen egy időben voltunk kismamák és jártunk ugye tanácsadásra. Sajnos nekem nem volt ennyi ideig tejem.

Amúgy egy anyatejes babát is ugyanúgy meg lehet kezdeni előbb hozzátáplálni, nincs olyan hogy csak 6 hónaposan lehet. Lehet nyugodtan előbb is. Csak a mai javaslat alapján ráérsz vele 6 hónapos korig.

2018. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiammal mi is akkor kezdtük, orvos is mondta, hogy nyugodtan elkezdhetjük. Sinlacoztunk, és gyümölccsel indítottunk, nem volt gond.
2018. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést,én is így gondoltam mindig. Jó tudni,hogy akkor ez így jó lesz
2018. aug. 30. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Igen, tejpépet adtam nekik, csak a telefon kijavította. Autósülésben etettem őket, amíg nem tudtak ülni. Elég maszatolós mutatvány, úgyhogy első gyereknél textilpelust tettem rá, a másik kettőnél meg egy régi autósülést használtam külön erre a célra.
2018. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!