Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisbabám anyatejes. Lassan...

Kisbabám anyatejes. Lassan elkezdtem a hozzátáplálást. Ha eljutunk a főzelékekhez, azokat mivel hígítsam amit tejjel szokás? Soha nem fejtem még ha esetleg anyatej a válasz.

Figyelt kérdés

Vagy jobb ha elkezdem fejni a baba ételeihez?Anyósom 40 évvel ezelőtt rendes tejjel hígított.

Anyukám feles tejjel.

Most mi az ajánlás?


2018. aug. 30. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, tej nem ajánlott 1 éves korig. Az én gyerekem is anyatejes volt, én önmagával, vagy krumplival sűrítettem a főzelékeket. Ha hígítani kellett, akkor vízzel. Volt hogy bepróbálkoztam tápszerrel vagy anyatejjel hígítani,de akkor nem ette meg. Ha tudsz fejni,persze akkor tökéletes az anyatej!:)
2018. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Anyatej, tápszer, növényi tej, de az igazat megvallva sose tettem bele semmit, zöldségpürét eszik, nem főzeléket.
2018. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én vízzel higítottam vagy lefejt tejjel. igazából olyan kevés kell hozzá hogy fejsz 5-6ot a melledden kézzel és elég is..
2018. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy turmixoltam le a zöldségeket, hogy rajta hagytam kb fél-1 deci saját főzőlevet. Annyit öntöttem le róla, hogy annyi maradjon. Így mindig jó állagú pépeket kaptunk.


Később amikor már ehetett joghurtot, akkor jöhetett a tejföl és a habarás. De csak minimálisan..

2018. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksa Köszi csajok
2018. aug. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!