Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem csípôs, de fûszeres ételt...

Nem csípôs, de fûszeres ételt adnátok másfél évesnek?

Figyelt kérdés

Krémleves, van benne curry, gyömbér, fokhagyma. Megkóstolta és nagyon ízlik neki, csak félek, hogy fájni fog a hasa tôle.

Vagy ennyi idôsen már nem valószínû?


2018. szept. 5. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bármi baja is? Éppen idösezrü lassan a családban megszokott étrendre és füszerezésre szoktatni, különben késöbb sok gondja lesz.

Ezek közül egyik sem problémás füszer, mindegyik inkább az emésztést segíti!

Ekkora gyerek már mindent ehet, amit a felnöttek (egész eröset ugyan nem adnék, de a világ nagy részén életfontosságú az erös étel, ezért egész kicsik is kapják és semmi bajuk töle).

2018. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 babyboom567 ***** válasza:
A férjem meg anyósom nagyon csípősen eszik mindent.És néha a férjemmel azon gondolkozunk,hogy lehet a gyerek nem érez ízeket, mert olyan nagyon csípőset is simán megeszik, amire már a férjem is azt mondja,hogy csíp.
2018. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ezeket már régen lehetett volna, szokja az ízeket. Van egy nepáli barátnőm, ő mesélte , hogy náluk már az egész apró gyerekek is olyan csípősen eszik az ételt, amit egy európai felnőtt sem bírna megenni. Mindet csak megszokás kérdése.
2018. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Evett egy jó adagot, most alszik.

Ha nem lesz gond, úgy tûnik szeretni fogja az ilyesmit. :)

2018. szept. 5. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a fűszereket én is használom és már 1 éves korában adtam a lányomnak, mondjuk nem fűszerezek semmit agyon, mert nem szeretem, csípőset se eszünk.
2018. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!