Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem érett meg még a hozzátáplá...

Nem érett meg még a hozzátáplálásra?

Figyelt kérdés

Ma reszeltem almát és a leszürt levével kínáltam a babàm. Egy ici pici reszelt almát is megpróbáltam a kanál hegyén.Fintorgott és mindent kiköpött

Meg nem érett meg rá?

5 hós


2018. szept. 12. 15:13
 1/10 A kérdező kommentje:
*még
2018. szept. 12. 15:13
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem biztos, hogy nem erett meg ra.

Az en kisfiam sosem ette meg a reszelt almat, a mai napig sem (2,5 eves).

Csak purekent, mpst pedig harapva. Reszelve nem 😃

Turmixold homogénné!

2018. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor úgy 😊
2018. szept. 12. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak nem ízlett neki. Nem mindig köpik ám ki, nem könnyű megtanulni, hogyan kell kanállal etetni, nem mindegy, hogyan teszed a szájába.
2018. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Gondolj bele még mást nem kapott anyatejen,tápszeren kívül.Nálunk a kicsi először mindennek olyan képet vágott mintha citrom volna, lehetett az bármilyen édes gyümölcs.Elég először a levét kóstoltatni, ha nagyon nem válik be turmixolva se, próbálj valami más gyümölcsöt és később visszatértek az almára:)
2018. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen eddig nem kapott még mást. Igazából most először kínáltam meg vízzel is és bizony olyan fejét vágott,hogy csak nah :) pontosan úgy mint ha citromot evett volna
2018. szept. 12. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az én lányom utálja az almát. Megijedtem, hogy nem kellett neki, de amikor már egy hete bénáztunk vele, kipróbáltam a répát és láss csodát: ette két pofára. 😊
2018. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1. alkalom után nem vonnék le ilyen következtetést. :) persze, hogy szokatlan az új íz. Nekem a fiam elsőre szinte semmit nem szeretett.
2018. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Biztos nem érett még, hiszen nincs fél éves, addig semmit nem ajánlott adni (csak anyatej, tápszer), ezen kívül a nyelvkilökő reflex is megvan, ami szintén emesztőrendszeri éretlenségre utal.
2018. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Párolt almapüré formában nagyon szerette

Köszönöm a válaszokat

2018. szept. 15. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!