Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti bio zöldségekét használtok...

Ti bio zöldségekét használtok fel? Főleg a gyökérzöldségekre gondolok mint pl répa, cékla stb

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert valójában az sem bió, csak drágább.
2018. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Igazából ha van, ahol vásárolni szoktam bio répa, akkor azt veszem, céklából nem lehet biot kapni a környékünkön, úgyhogy simát szoktam venni, évente kb. 3 darabot veszünk, nem hiszem, hogy ilyen kis mennyiségben mérgező lenne.
2018. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A nitrát tartalom miatt kérdezem.

1es ezt,hogy érted?

2018. szept. 14. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Olyan nincs, hogy bio. Miért, szerinted valaki nekiáll és mondjuk a burgonya esetén fogja és egyesével leszedegeti a krumplibogarakat mondjuk több hektáros területről? :D

Mellesleg lehet, hogy nem használnak annyi szert, de attól még ki tudja, hogy abban a földben, amiben termesztik, épp előtte mi került, milyen vegyszerek.

Szóval, nem, nem használok semmilyen bio dolgot, mert az sem különb, mint más, csak többe kerül.

Amúgy vidéken élünk, mi zöldséges kertet művelünk, sajátot, azt esszük.

2018. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
A nitráthalmozó gyökérzöldségeket bio bébiételként adtam. Azt ellenőrzik nitrátra, a piaci biót nem, mivel felnőttre egyébként se veszélyes, csak csecsemőre.
2018. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én adtam céklát is, burgonyát is szüleim kertjèből, saját termés.
2018. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Saját termést fogyasztunk céklából. Mi főzzük,sütjük,szereti a lányom is. Még nem panaazkodott eddig..
2018. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Saját termést fogyasztunk céklából. Mi főzzük,sütjük,szereti a lányom is. Még nem panaazkodott eddig..


Amúgy meg nincs bio sehol. Hogy is lenne,mikor a sok méreg már mindenhol ott van?


Ha zavar a nitrát,vegyél nitrátmérőt.

2018. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az hogy BIO csak a sznobok hiszik el hogy van, akik még életükben nem láttak kertet. A vegyszer nem ismeri a telekhatárt, igy meddő próbálkozás, mert ha körös-körül vegyszereznek, az nem áll meg a telekhatáron. De ha az árus ráírja a termékére hogy bio, akkor az bio. Csak kicsit drágább! (és az eladó szánakozó mosollyal nézi a sok balekot.)
2018. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányult,hogy étel bevezetésénél figyelembe veszitek a gyökérzöldségeket,hogy az bio legyen vagy üveges vagy nem számít és adtok neki kertit? Vagy nem foglalkoztat az,hogy magas lehet a nitrát tartalma?
2018. szept. 17. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!