Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4.5 hos Kisfiam most 3 hét...

4.5 hos Kisfiam most 3 hét alatt 10 dkg hízott. Csak szopizik. Védőnő egyből tápszer vagy hozzátáplálás. Lisztérzékeny vagyok. A baba jól van eszik alszik játszik akár 2 órát is egyedül. Mit csináljak, hogy hízzon is, a tejem se apadjon el túl hamar?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen hónap, szintén anyatejes. Abban a hónapban hosszra nőtt.Nem adtam neki tápszert. Szerintem a gyerekorvost is kérdezd meg.
2018. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ilyen hónapok. Pl amikor egy hónap alatt kijött 6 foga a lányomnak, akkor ő is 10 dkg-t hízott csak. Mióta mászik (6 hónapos kora óta), megint kevesebbet, általában 20-30 dekát. Ha jókedvű, szépen fejlődik és formás baba, én nem aggódnék a helyedben. 😊
2018. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A védőnő mérte? Mi pl. mindig úgy megyünk a gyerekorvoshoz a havi státuszokra, hogy pont előtte szoptatom meg, nehogy sokat várjunk és éhes legyen. Így tele hassal mérik. Mikor néha mi mérjük itthon, akkor fürdetèskor vacsi előtt, így üres a hasa. Akár 200 gramm is lehet a különbség.
2018. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 4.13 dkg született 57 cm.Most 64cm. Nagyon kiegyensúlyozott baba. Napirend pont beállt idézőjelesen. Eddig heti 10 dkg hízott nagyjából. Most meg 17 nap alatt. 3- 4 óránként jelzi , hogy éhes. Van hogy 5.Kivéve a növekedési ugrásokat mert akkor állandóan cickózott 1 hétig. Amúgy sztem nem egy nagyétkű. Ti adnátok neki gyümit levet pürét aztán a többit... Jó lenne még húzni egy kicsit.
2018. szept. 17. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem adnék egy négy hónaposnak anyatejen kívül, ha ő jól van, jó súlyban van, láthatóan semmi baja. Hozzátáplálást hat hónapos korig nem kezdteném/kezdtem el mert nem érett még rá.
2018. szept. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!