Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kóstoltatom a babàm. Ti egy...

Kóstoltatom a babàm. Ti egy nap hányszor teszitek? Mikortól adtatok neki pl 2x gyümölcs vagy zöldség pürét És meddig adtatok egy felé ízt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy fèle
2018. szept. 24. 15:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hete kezdtem almapürével. Három napig kapta csak ezt aztán adtam hozzá barackot,azt is három napig adagoltam naponta mindig egy kicsit többet. Ma adtam a barackhoz főtt krumplit . Olyan nagyétkű a babám,hogy ma délután kap még egy kis almát is. Így is a püré után szopizik mindig.
2018. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én alma levèt 2 napig majd pürét adtam 5 napig. Aztán sütőtök pürét 3 napig. Majd répa püré volt 3 napig. Délelőttönként adtam
2018. szept. 24. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is délelőtt adtam neki eddig mindig. De az almát egy hete eszi már,úgyhogy úgy döntöttem ma délután adok neki másodszor is pürét
2018. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-4 nap alatt vezetek be neki egy-egy új ízt.
2018. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!