Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hós babának sima háztartási...

7 hós babának sima háztartási keksz?

Figyelt kérdés
7 hónapos babának szeretnék csinálni kekszes sült almát, de nem találtam baba kekszet. Csinálhatok neki sima háztartási kekszből? Nem lesz baja tőle (allergia stb..)? Bocsi a hülye kérdésért de valaki azt mondja szabad, valaki meg hogy nem.

2018. szept. 27. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Cukor, tojás, vaj. A cukrot te tudod, én a vajtól nem félnék, de a tojás az még nem kéne.
2018. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baja épp nem lesz tőle, de a mezei háztartási kekszben irdatlan mennyiségű cukor van, amire 7 hónaposan még biztosan nincs szükség, mondjuk később se nagyon. Glutént már bevezetted? Mert az a nagyobb mumus. Ha evett már glutént és bírja, akkor elvben mehet, ezekre meg csak te tudod a választ. Házilag is lehet seperc alatt csinálni kekszet, akkor legalább tudod mi kerül bele. Nem ördögtől való a háztartási keksz, én nem használom, mert silány minőségű és túl cukros, de kinek mi. Tojás az pont nincsen benne, maximum nyomokban, de minden egyéb más igen:" búzaliszt (86g), cukor, pálmazsír, térfogatnövelő

szerek (nátrium-hidrogén-karbonát, ammóniumhidrogén-karbonát),

étkezési só, aroma, színezék

(karamell), antioxidánsok [borkősav (L(+)-),

kálium-metabiszulfit]. "

Én jó szívvel senkinek sem adnám az efféle szemetet, nagyobb gyereknek sem.

2018. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet baja. Nézd meg az összetevőit!
2018. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van babakeksz a Rossmannban , DM-ben, meg a Tesco babasoron is.Lányom mindig onnan vesz.Azt nem tudom, hány hónapos kortól valók.
2018. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!