Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szoptatás után kóstoltatni?

Szoptatás után kóstoltatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hónapos babámnál most kezdjük a ht-t.

Répával kezdtem, mindig szoptatás előtt. Tegnap 3-4 kanállal, ma már elég szép mennyiséget betolt.


Viszont ma olvasgattam, hogy szoptatás után kéne. Ennek van valami értelme? Szoptatás után valószínűleg már jól lakik, akkor miért enne még? Jól csináltam, nem?


Illetve ha most nem lesz ettől baja (bár jelenleg kicsit erőlködik a székletével) jöhet pl répa keverve édes burgonyával?


És még egy kérdés. Tegyük fel tök jól haladunk, es mondjuk a jovohetre már egy teljes adag répa-krumpli kombót meg tud enni. Tehetem azt, hogy a 10 órási kóstolás gyümölcs és ebédre már teljes adagot kap a zöldségekből?


Köszi!


2018. okt. 2. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kóstoltatsz, azt elég szopi után vagy 2 szopi között. Ha ki szeretnél váltani egy étkezést, akkor szopi előtt kanalazzatok, ha jól lakik nem fogja kérni a melledet. 😊 1 hét szerintem gyors, de aztán ki lehet így váltani, igen, bár szerintem jobb először a tízórait kiváltani. 😊
2018. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, mikor elolvastam, gyakorlatban kicsit gyorsnak tartottam az egy hetet, elméleti szinten viszont akkor működne :D

Nagyon szépen köszönöm!

Mindenképp kiváltani szeretnék már, érzem és látom is rajta, hogy már nem elég az anyatej, bár lehet növekedésink is van... ki tudja de idejét látom a dolognak. 😊😊

Köszi meg egyszer 😘

2018. okt. 2. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szopi előtt kóstoltattam, már egy éves mindent eszik nagyon jó étvággyal
2018. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!