Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milupa vaniliás tejpéptől kiütés?

Milupa vaniliás tejpéptől kiütés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos és ma megkóstolta a Milupa vaniliás tejpépet, ami egyébként ízlett is neki. Max kb. 20 ml-t ehetett, de néhány perc múlva lángvörös lett az arca ott ahol érintkezett a péppel és fel is ö!mlött. Még a kis pocija is ott, ahova lecseppent. Járt már valaki így?
2018. okt. 7. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres vagy anyatejes baba?
2018. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes
2018. okt. 7. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tej allergia lesz?
2018. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nagyon bízok benne hogy nem. Én rengeteg tejet iszok. Az anyatejen keresztül nem volt tőle baja. Én a gabonára gondoltam. Csak allergiavizsgálattal lehet kideríteni? Nem szívesen kísérleteznék a gyerkőcön. Bár mikor müzlit eszek néha megkapja a kanalat, amin marad egy pici tej. Azt is szét szokta mázolni a száján/arcán és attól nincs soha semmi baja.
2018. okt. 8. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia voltál orvosnàl? Hogy van a pici? Adtál neki azóta tejpépet?
2018. okt. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Épp a minap voltunk védőoltáson és mondtam a gyerekorvosnak, hogy mi történt. Elintézte annyival, hogy akkor óvatosan adogassak neki bármit. :/

Nem adtam neki azóta. Szerencsére jól van. Neki akkor sem volt rossz a közérzete, csak nagyon csúnyán felömlött. Még szerencse, hogy épp csak kóstoltattuk.

2018. okt. 12. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta próbáltad újra?
2018. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!