Gombapörkölt kérdés?

Figyelt kérdés

Aki 2, esetleg 3 éves kor után vezette csak be a gombát, a gombapörkölt szaftjából sem adtatok hamarabb?

Tudom, h a gombát nem lehet megemészteni, meg hasfájást okoz a babáknak, de csak a szaft is bánthatja?

Másfél éves.


2018. okt. 21. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a szaft is lehet sok egy picinek. Én az enyémeknek 2 éves koruk után adtam a szaftból, de 3 éves koruktól kaptak csak a gombából. Előbb nem mertem.
2018. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Én nem adtam. Sőt nem is csináltam gombapörköltöt addig. De "nyomokban" kapott gombát előbb, mint 3. 2 éves kora után.
2018. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Kettes, miben volt “nyomokban” gomba?

2018. okt. 21. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
2018. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én adnék pár kanállal, aztán meglátod fáj tőle a hasa.
2018. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3, étteremben rendelt tésztaételben.
2018. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Mi blw-zünk, itt nincs az ételeknek "bevezetése" (a só és cukorbevitelre van csak szabály), de a gyerekeim kb. három éves koruk előtt nem is nagyon ették meg.

Szóval megkínálni meg lehet, mennyiséget nem valószínű hogy enne, még ha ízlik akkor sem.

2018. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!