Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a laktatobb egy 2 eves...

Mi a laktatobb egy 2 eves szamara, a tehen tej vagy a tapszer?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Tápszer.

Az a gyerekre van kitalálva, alkalmazkodik a gyerek igényeihez. A tehéntej meg a boci igényeihez.


De egy 2 éves már simán ehet normálisan, és akkor ha nem ez a fő táplálék, akkor kb mindegy, melyiket issza.

2 évesen nálunk már vacsora mellé volt kakaó, tehéntejből.

Amíg csak a "tej" volt a vacsora, addig az tápszer volt.

2018. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A haziorvos mondta hogy inkabb tapszert adjak neki . En probaltam a tejet is meg a kakaot is de nem szereti.
2018. okt. 29. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szereti a tejet, akkor nem kell erőltetni. Igyon tápszert, vagy próbáld meg a tejitalt.
2018. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tápszer, de még jobb a tejital, finomabb.
2018. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ne erőlted a rászokatását a tehén tejére. Az orvos is azt mondta neked, hogy tápszert kapjon. A kakaó meg egy két évesnek fölösleges koffein, finomított/káros cukor és tehéntej.
2018. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 1 éves korban bevezettem a tehéntejet, de mindig csak reggelre kapta azt, esténként tápszert, mert nekem azt mondta a védőnő, hogy a hozzáadott vitaminok miatt jobb a tápszer neki estére. Aztán mikor 2 éves lett elhagytuk a tápszert, onnantól csak tejet ivott reggel és este is, azóta is (kakaóval ezt egyelőre nem rontom el, most 4 éves). A 2 éves húga 1 éves kora óta nem fogadja el sem a tejet sem a tápszert se növényi tejet teát, semmit. Ő nem iszik ilyesmit. 2 éves kora körül kapott egy kis kakaót. Na azóta kb 2 hete azt megissza, minden reggel úgy 2 decit...ennél több tejet csak sajt stb formájában kap.


A tápszer laktatóbb azt biztos, de egy 2 évesnek inkább adj normális vacsorát. Hidd el nem a tápszertől alszik jobban, nálunk legalábbis semmit nem befolyásolt hogy elhagytuk a tápszert estére.

2018. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem eroltetek semmi , azt akarom adni neki ami a legjobb , ezert maradtam a tapszernel .

Este vacsorara eszik rendes kajat de utanna “tejet” is ker, eszembe sincs leszoktatni rola meg 1-2 evig .

2018. okt. 30. 09:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehéntejet semmiképp.
2018. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!