Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok a babámnak tejpépet?

Adhatok a babámnak tejpépet?

Figyelt kérdés

7 hós babámnak bevezethetem a tejpépet vagy erről egyeztetni kell a gyerekorvossal? A 10 órai már kiváltva, ebédre tolnám át a zöldségeket, de gyümölcsből jelenleg nem sok ötletem van már és sokaktol hallom, h tejpep a 10 órai illetve az uzsi.


Van erre recept is? Úgy nem tudjatok mennyi lenne?


Köszi!



#étel #bevezetés #Tejpépet
2018. okt. 30. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak már 4 meg 6 hós kortól adható tejpépek. Simán vehetsz.

6-700 ft egy doboz (250g), nem olyan vészes az ára, ebből azért kijön pár adag.


Orvossal nem kell egyeztetni, minden üveges bébiételt sem kérdezel meg gondolom, hogy adhatod-e...

2018. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Vettem tegnap egy pár dobozzal de este egy fórumon írtak egy hasonló cipőben járó anyukának h dokival egyeztessen... a posztot azóta nem találom mi lett rá a reakció, ezért kérdeztem...nem értem a rosszindulatod a végén :)
2018. okt. 30. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a fiam, akkor adtam neki tejpépet. Imádta. Nem egyeztettem orvossal.
2018. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze adhatsz neki. Egyszerű tejpep. Olyan mint a tápszer csak valamiből több valamiből kevesebb van benne., na meg ízes


4hos kortól vannak pepek, Rizspehely is pl nagyon jó, kis gyümölccsel..

Mondjuk nekem lassan 8 hős a fiam es mar nem igazán szereti ezeket a pepek et. De amúgy nagy kedvencek voltak

2018. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szuper! Köszönöm, közben megtaláltam a posztot is, anyatejes a baba (nekem is) és mondtak neki h miért akarja leszoktatni róla. Így sem értem mondjuk, hogy miért kell doki vélemény erről :D na közben pont kaptam a 30 heti nutriklub levelet aminek címe: mi az a tejpep 😂


Köszi csajok!

2018. okt. 30. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyatejes 7 hos is kaphatja.
2018. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Most ette, nagyon bejött neki :)
2018. okt. 30. 12:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Mégsem eszünk többet, kiütéses lett :( valószínűleg laktóz érzékeny, de majd veszek sinlacot :)
2018. okt. 30. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyet adtál neki? Glutént bevezetted már? :)

A kiütés miatt mindenképp vidd orvoshoz!!

2018. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Milumilt vettem, mentünk is dokihoz, szerencsére 5tol rendelt, sinlacot irt fel, mondta h ekcemas kiutes, kaptunk kevert kenőcsöt rá, már javulgat. Magam alapból kerülöm a tejes dolgokat mert érzékeny a gyomrom rá, mondta emiatt nem jött meg ki rajta ekcema sem.

Be volt már vezetve :( sajnos ez laktóz gond

2018. nov. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!