Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem eszik a babám?

Miért nem eszik a babám?

Figyelt kérdés
7 hónapos ...Nem akar enni van hogy 7 órán keresztül sem... Tápszerezünk + szoktam neki adni püréket is.. De abból sem eszik sokat ...a tápszerből van hogy néha megeszik 150 ml-t de leggyakrabban még azt sem csak 50,70,100 ..állandóan kilöködi a cumisüvevet elfordul, sír ha megakarom etetni... Már nagyon sokszor kiborulok, nntudom mit tegyek hogy rendesen egyen mindig... Miért van az hogy eszer szépen eszik..többnyire meg hiszti van körülötte? A súlyát tartja, nagyon lassan de hízik.. Szerencsére nem fogy ,szoktam mérni őt... Mit tehetnék.... Valaki már volt hasonlóan... Fogak is jönnek de azt jól viseli... Vizet,vagy teát ha adok neki azt meg issza... Nem értem....

2018. okt. 30. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Te tartod neki a cumisüveget? Mi vért izzadtunk a fiammal, mire rájöttünk, hogy ő már magának akarja fogni a cumisüveget, egyedül akart enni/inni. A pürénél picit neccesebb a dolog, minden csupa maszat lesz, de próbáld meg engedni, hogy maga kanalazzon. Én egy másik kanállal rásegítettem, hogy a gyerek szájába is jusson valamennyi. ;)
2018. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet h a tapszer íze már nem jön be neki? Barátnőm izesiti egy nagyon minimális kakaoval, de biztos van más ízesítő is. Ha a fog épp áttör az okoz problémát mert faj ha szívja, hiába viseli jól :)
2018. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!