Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti adtok a babátoknak Szafis...

Ti adtok a babátoknak Szafis termékeket?

Figyelt kérdés
Mi használunk ezt-azt itthon a nagylánynak,főleg a zabos porokat (vaniliás,kakaós,epres-banános) a hajdinás palacsintaport,a zabdara/zabgrízt,és az összetevőket nézve nem lenne káros a babának,sőt...:) sokkal jobbak az összetevők. Valaki használja a picinek?
2018. nov. 3. 08:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem mert egy babának nem való a hajdina. A zabos porokban ott az édesítő adalékok.

Zabkását legegyszerűbb csinálni. Palacsintát is egyszerű elkészíteni, tehbegrízről nem os beszélve

2018. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem, foleg a balheja utan. Oke, tan az o termekei rendben vannak, de... En se eszem oket, jo fogasnak talalom rakat penzert.

Egy ismerosom feherje porbol adta a lotyit az 1 evesnek...mert kerte, mikor itta.

Aki akarja, egye Szafi cuccait, de sose adnam kicsinek.

2018. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nincsen semmilyen édesítő adalék benne.

A hajdinát nem tudtam,majd megkérdezem a gyerekorvost mikortól lehet kapni de kizártnak tartom,hogy mondjuk egy 10 hónapos már ne kaphatna.

Igen nyilván tök egyszerű palacsintát csinálni,de éppen az a lényeg,hogy egy egészségesebb verziót szeretnék.

2018. nov. 3. 08:28
 4/29 A kérdező kommentje:
A fehérje meg a szafis cuccok két külön fogalom,fehérjét én sem iszok nem hogy a gyereknek adjam.Balhéja pedig nem volt. Update Norbi jelentgeti folyton,de eddig még mindig minden rendben volt az üzemével,előállításával.
2018. nov. 3. 08:29
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Mar eldontotted , akkor minek kerdezgtsz ?

Adjad. En nem adnek , egy gyereknek nincs ra szuksege.

2018. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

1 éves kortól ehet a baba hajdinát,most olvastam.


Szerintem te azért ellenzed mert nincs ilyesmire pénzed,és könnyebb leszólni,miközben az összetevőivel egyáltalán nem vagy tisztában és egy műanyag fehérjeporhoz hasonlítod a termékeit.

Valóban nem te vagy a célközönség akihez a kérdést intéztem.Szervusz

2018. nov. 3. 08:33
 7/29 anonim ***** válasza:
54%
Mielőtt lecsórózol mindenkit,aki nem ért veled egyet leírom,hogy szerintem azért ne add,mert szükségtelen.
2018. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekeknek az egészséges agyi, testi, idegi fejlődéshez KELL a szénhidrát. Nem azért nem adnám oda a lányaimnak az ezekből készített ételeket, mert műanyag, vagy mert “fúj, Szafi”, hanem mert nekik rosszat tesz a szénhidrátcsökkentett cucc, akár hajdina, akár nem.
2018. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, de fáj a hozzá nem értésed.

Pl:

Gluténmentes zabpehelyliszt, tápiókakeményítő, eperőrlemény (5%), természetes banánaroma, céklapor, étkezési só


Ez mitől jobb, mint zabpehelyt felfőzni vízzel, majd aroma helyett valódi banánnal összekeverni és kész a banános zabkása?


Könnyebb nekdd, mert instant, de nem értékesebb, nem egészségesebb és nem jobb.

2018. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

Tovább olvastam. A hajdinás palacsintád egyenesen veszélyes egy csecsemőnek.

Hajdinaliszt, tápióka keményítő, útifűmaghéjliszt, só, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát)

Útifűmaghéj, amikor elvonja a vizet és bélpucoló.. Most komolyan?

Gondolkodni ki fog?

2018. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!