Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Cukormentesen. Hogyan, milyen...

Cukormentesen. Hogyan, milyen termékekkel oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy ha amíg azt én kontrollálni tudom, a gyermekem minél kevesebb hozzáadott cukrot tartalmazó dolgokat enne.

Aki hasonlóan gondolkodik, ti milyen termékekkel oldjátok ezt meg? Most kezdjük a hozzátáplálást, és már most nehéz elkerülni, főleg a tejpépeknél.


2018. nov. 4. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
De könnyű, nem adsz tejpépet. Nem kötelező. Sose adtam.
2018. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem adtam tejpépet és babakekszet sem sokáig. Később korpovit kekszet. Ha bébiételt adtam, abból is olyat, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Tejpépet sose kaptak.

Bár az igaz, hogy az enyémek jó evők, jól fogadták a zöldségeket, gyümölcsöket.

2018. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ne adj neki. Nem kötelező a tejpep, se a cukor.
2018. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg az IR diétákat


Nem bonyolult amúgy

Nem adsz neki cukrot,te főzöl

2018. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tejpépet nem kapott, de biztosan van abból is cukormentes, kásákat megfőztem neki én: zabpehely, köles, rizs, rizskása van készen is a dm-ben, desszerteket banánnal édesítem.
2018. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem olyan nehéz.

Az enyém egy éves. Nem kap tejpépet, se semmit, ami hozzáadott cukrot tartalmaz.

A babakekszet legjobb, ha te sütöd meg. Illetve az üveges bébikajákra is figyelni kell, mert pl sok kecskemétiben van +cukor.

2018. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1) van cukormentes tejpep az osszes DM es Rossmanban.

2) a bebietelek kozul is van cukros ( jellemzoen a magyarokban pl. Kecskemeti Szilva) ezeket kerulod

3) van cukormentes babakeksz vagy te csinálsz

4)mi külföldön élünk, itt nincsen Kinder pingui, túró rudi és társai, otthon a gyerekek nagy része folyamatosan ezeket eszi , ezeket kerulod

5) valamennyit cukor azonban kell , hogy fejlődjön rendesen a gyerek idegrendszere


Három éves fiam nem adok neki kakaót, ilyesmiket teát, sosem ivott kizárólag vizet iszik, csokoládéról, cukros kekszekről szó nincsen. Viszont ha elmegyünk, valahova , ahol van sütemény nyugodtan ehet, nyáron míg Magyarországon nyaraltunk szinte minden nap ettünk fagyit ( ez par hét volt ) de nagyon egyszerű, én nem veszek így nem eszik.

2018. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha valamit édesíteni kell lehet nyugodtan banánnal, vagy pl. szoktam csinálni amerikai palacsintát, vagy gofrit, ehhez a végén öntök juharszirupot. Anyukám pedig főz lekvárt, pl. a szilvalekvárba soha életében nem rakott cukrot, de ha elfogy a lekvárja , lehet kapni egy francia márkát, ami kizárólag 100 % gyümölcsből van.

Betegség miatt, én is így étkezem, így nem nehéz megállni hogy nem veszek.

2018. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

DM-ben vettem natúr gabonapépeket (rizs, zab, köles), ezeket készìtem neki natúr gyümölcspürével és egy kanál tápszerrel. Ìgy nincs benne hozzáadott cukor.

Nyár elején beruháztam egy befőző automatára, a legjobb döntés volt. Minden gyümölcsből tettem el neki püréket (vegyesen is) cukor- és tartósìtószer mentesen. Kb 200 kisüveg bébiétel készült, és a saját befőtteinket is ìgy raktam el idén. Jövőre darabosat és ivólevet is fogok készìteni neki.

2018. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!