Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A hozzátáplálás drága mulatság?

A hozzátáplálás drága mulatság?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk az volt, mert a lányunk alig evett meg valamit. Viszont muszáj volt próbálkozni, mert a súlya is épphogy elfogadható volt. Sok ment a kukába sajnos.
2018. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk nem volt az. Szerencsére a fiam jó evő
2018. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem az. Egy-egy répa, fél krumpli, reszelt alma ára nem számottevő.

Eleinte az üveges bébi ételek is 2-3 alkalom alatt fogytak el.

Egyszerre tudsz nagyobb adagot csinálni, lefagyasztod, és így nincs vele annyi munka se.

2018. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha te főzöl nem, ha bébiételt veszel igen.
2018. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Mi nem az? A gyerekvállalás úgy egészében drága mulatság. De erről előre kellene gondolkodni.
2018. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A gyereked a jövőben ennél csak többet fog fogyasztani.
2018. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Attol fugg hogy csinalod. Lehet fozni, vagy van uveges, abbol is van 250ftos meg 700ftos. Van bio, meg nembio, van cukros meg mentes.

En igyekeztem mindent magam elkesziteni, de nekem szerencsém van, mindent megeszik. Termeszetesen torekszem az egeszseges etelekre es bababarat modon keszitem el amit lehet. Nekem nem kimondottan dragabb, de azert ez nagyon szeles skalan mozog, hogy kinek mennyi.

2018. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy variáltam, hogy a hozzataplalas kapcsolódjon ahhoz amit mi eszünk. Pl, ha ő brokkolit kapott, akkor nekünk is az volt a köret. Így gyakorlatilag semmi plusz költséget nem jelentett.


Bár nekem az volt a fő szempont, hogy “ugyanazt” együk, ezért alakult ki így.

2018. nov. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!