Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ez a tej vagy tejterméktől lenne?

Ez a tej vagy tejterméktől lenne?

Figyelt kérdés

7 hónapos babámat nagymamára hagytam rövid időre. Mire vissza értem kóstoltatott vele olyan ételt ami sajtszószt tartalmazott.( még soha nem evett tejterméket azelőtt,és anyatejes+hozzátáplálás megy)

Azonnal leállítottam de állítólag kb 6-7 pici falatot evett. Azóta eltelt 40 perc kb és kiütések jelentek meg a tarkón hátán fenekén. Igaz halványan de én látom és nem is túl sok.

Ez mire utal?


2018. dec. 17. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem utal semmire, paranoiás vagy arra. Eleve sajtot hét hónapos kortól adhatod, az ég világon semmi baja nem lesz, nem mérget adott neki, évtizedekkel ezelőtt újszülött kortól adták a rendes tehéntejet, mégsem halt ki az emberiség.
2018. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval a tej allergia szerinted mi? Nem azt mondom,hogy a babàm az...De ez létező dolog
2018. dec. 17. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmire alapvetően, remélem nem haraptad le a mama fejét. Ha valóban kiütések jöttek ki a gyereken, akkor érdemes lehet elmenni egy allergia vizsgálatra és ott megallapitjak hogy valóban laktóz intolerancia áll-e fent
2018. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem haraptam le a fejét. Félreérthető volt a "leállítottam" kifejezés. Magát a cselekedetet kértem meg,hogy inkább fejezze be mert még nem evett tejterméket és az a 6-7 kanál elég is lesz első körben.

Amúgy azóta nem jelent meg pötty (én is adtam azóta neki sajtot, eleinte keveset majd többet is)szóval valószínű más lehetett

2018. dec. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!