Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel kell folytatni a hozzátá...

Mivel kell folytatni a hozzátáplálást? Meddig kell egy ételt adni?

Figyelt kérdés
3 hónapos múlt a kislányom elkezdtem a hozzátáplálást mivel a tápszert már semmi kepp sem akarta megenni és még ha evett is mind kijött. Próbáltam váltani az sem volt jó. Így tehén tejet kap vizelve, mivel csak enni kell valamit. Elkezdtem emiatt a hozzátáplálást, teával adok neki alma levet és ebedre főtt répát utána tejet. 4napig adtam neki most 2 napja nem, eddig jól viseli. Az lenne a kérdésem hogy meddig kell a répát adni? Mikor kell megegy étkezést kiváltani? Hogyan működik ez?
2018. dec. 17. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Ez ugye kamu? ??
2018. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Neee ☹️ beszelj védőnővel dokival, ez igy nem normális. 13ves korig a tehentejet felejtsd el. Nem azok a tápanyagok vannak benne ami egy babának kell.
2018. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
1éves *
2018. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem nem az. A gyereknek enni kell, a tápszert ha nem eszi meg mit csinaljak? Hagyjam hogy sírjon és éhezzen? Vagy ha ennyire okos vagy találd ki. 3 féle tápszert próbáltam, mindegyiket kihányta.
2018. dec. 17. 21:56
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem mondanak semmit csak hogy probaljak masikat. De hova mar? Ha mindet kihányta.. Ezt nem hányta ki és nagyobb kedvel is eszi meg
2018. dec. 17. 21:59
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy normális
2018. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Akkor miért vizezed? Kapja csak a tehén tejet tisztán....
2018. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
A tápszert kihányja a tejet meg nem? Tejet amúgy 1 éves kor után szabad adni! 4-5 hónapos kortól lehet almát, répát, sütőtököt, édesburgonyát, de be kellene őket vezetni.
2018. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Akkor van egy bukós babád. Az enyém is az volt 10hós koráig. Lehet sűrítőt venni vagy spec tápszert. Én a helyedben sürgősen felkeresnék egy gasztrós dokit. Ki ne valtsd már annak a picinek az étkezéseit
2018. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek beszélj a gyerekorvossal és a védőnővel. Tudom hogy azt akarod hogy egyen, de nem ez a jó megoldás, kérlek hidd el. Jót akarsz neki, ebben nem kételkedem, de az orvos és a védőnő azért van hogy segítsen. És szívesen fognak is. Újabb tápszerrel kell próbálkozni, vagy válts cumisüveget és/vagy etető cumit. A MAM-osat a babák többsége elfogadja. Csak légyszíves kérd ki a szakemberek véleményét, mert ez nem tesz jót a babádnak. Nem kell szégyellni ha nem tduaz valamit vahy elakadtál, ez minden anyával megesik. De mindenre van megoldás, és ezt a dokik megtalálják az anyukával közösen.
2018. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!