Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 hónapja kezdtem a kóstoltatá...

3 hónapja kezdtem a kóstoltatást de még mindig nem tudok étkezést kiváltani. Mit csináljak? Csak szopizni akar

Figyelt kérdés

Néha néha van úgy, hogy megeszik 1 üvegnyi max 100ml

De àlltalàban csak 60

Hogy váltsak így ki étkezést?

Ha nektek elutasít a baba valami utána kínáljátok anyatejjel helyette?


2018. dec. 19. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idos? 1, de akar 1,5 eves korig is normalis, ha van eleg pisi-kaki, megfeleloen gyarapszik, es nincs hianybetegsegre utalo tunet. A gyerekem 8,5 honaposan kezdett elfogadni 1-2 naponta 1x par falatot, 10 honaposan napi szinten 2x par falatot, majd 13 honapos kortol indult be igazan az evokeje, akkor mar napi 3-4x is evett eleg jol. Mondjuk en ugy tudtam, hogy igeny szerinti szoptatasnal nem kell kivaltani szopit, hanem eleg attol fuggetlenul kinalni.
2018. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En eleve vagy hozzataplalas elott, vagy attol fuggetlenul szoptattam, es persze, ha nem akart enni, es szopizott volna, nem eheztettem :). Ha nem fogadja el, az annak is lehet a jele, hogy nem all meg keszen a hozzataplalasra, vagy csak szimplan nem szereti az adott etelt.
2018. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8 hónapos és 2 hónap alatt kb 500 grammot hízott.

Utoljára csak 100 grammot

Nem tudom mit csináljak már

2018. dec. 19. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:

6 honapos kortol lelassul a hizas uteme. Mennyi volt a legkisebb korhazi sulya, es hany kilo volt egy honappal ezelott? Illetve hany centivel szuletett, mennyi volt 1 honapja, es mennyi most? Amikor hosszra nyulnak, az is novekedesnek szamit, es olyankor nem, vagy sokkal kevesebbet is hizhatnak.


En ugy tudom, a ht mellett pont, hogy le tud lassulni a gyarapodas, mert kisebb a kaloriatartalma, foleg, ha ugye az elejen zoldseg-gyumolcs teszi ki a nagy reszet.


Illetve a masik, hogy mozgasfejlodessel hogy all? Nem indult be valami az elmult 1-2 honapban? Amiatt is lassulhat a sulygyarapodas.

2018. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nezni, hogy normalis-e a novekedes uteme:

[link]

2018. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3950El született.

3650 volt mikor haza hoztuk.

Most 7800

Múlt hónap 7700

2 hónapja 7300

2018. dec. 19. 11:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Elkezdett már mászni is amúgy. A szopi is katasztrófa mert ha ágyban csinálom elkezd gurulni.ha ölben akkor kicsavarja magát a kezemből és megy...
2018. dec. 19. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Centiben mennyit nott az elmult 1-2 honapban?
2018. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Edesanyak szakertoi csoportot a facebookon ismered? Ott erdemes lenne megkerdezni. Vagy a Szoptatas kerdezz-felelek illetve az Igeny szerinti hozzataplalas csoportban.
2018. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!