Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Glutént hogy kell pontosan...

Glutént hogy kell pontosan bevezetni?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok már zavarodva annyi verziót hallottam.

Vettem 7 gabonas pépet és abból teszek egyelőre 2 kanállal a gyumolcsbe. Ez jó vagy baj, hogy így “nyersen” beletettem?

Meddig kell bevezetni?

Egyáltalán mennyi a helyes adag?

Teljesen meg vagyok keveredve már a sok információtol..


2019. jan. 9. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint már bevezetted, ha nem volt baj, akkor nem kell tovább pörögnöd a témán. :) Az nem "nyers", jó úgy.


Nekünk elég jó védőnőnk van, azért tolmácsolom amit mondott, szerinte a nagy többség napi 1 db baba-vagy háztartási keksszel szokta.

2019. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó így, nem kell ezt túlbonyolítani. :) Én Cukor-stop (Detki) keksszel vezettem be a glutént mindhárom gyereknél. Gyümölcshöz reszeltem először egy negyedet, aztán felet, aztán egész kekszet, aztán már akármennyit.
2019. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A védőnőm a már említett 7 gabonás pépet és babakekszet javasolt, mindkettőtt lelkesen falja a 8 hónapos. Nálunk napi 1 Milupa babakeksz van ebéd után 6 hónapos kora óta, a 7 gabonásat meg eleinte kevertem a gyümölcsbe, mostmár gyümölcsöt keverek egy kicsit bele mert olyan szívesen eszi magában is (csak szerintem semmilyen íze nincs, nem túl finom ezért rakok bele egy kis gyümölcsöt). 7 hónapos kor körül ajánlott bevezetni a glutént én úgy tudom.
2019. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!