Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1,5 év körülinek mibe kéne...

1,5 év körülinek mibe kéne adni a tejitalt? Ti még cumisüvegbe adjátok? Melyik itató ami alkalmas tej adására?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 04:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Cumisüvegbe adom még de a 3mas lyukúval.
2019. jan. 29. 04:54
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi idősen már pohárból ivott, a cumisüveget már rég eltettem.
2019. jan. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Itatopohar, kulacs akármi jobb mint az elnyujtott cumisüveg használat.

Az enyémek is pohárból ittak már ilyenkor.

2019. jan. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Az én kisfiam 15 hónapos és ha megyünk vhová,akkor még viszek cumisüveget,de már aktívan gyakoroljuk a pohárból ivást több-kevesebb sikerrel. A mozdulat benne van,de néha még nyakon önti magát.

Amúgy,ha nektek még nem megy,szerintem jó a 3-as nyílású cumisüveg.

Bár,nálunk a másfél éves kérdőíven már rajta van a kérdés,h tud-e pohárból inni. Sőt,úgy rémlik az 1 évesen is rajta volt és ott volt zárójelben,h ha igen a válasz,akkor még kifolyhat a víz a pohárból. Szóval,szerintem gyakoroljatok.

2019. jan. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Estére kapja itatóból, meg a délutáni szunyánál.
2019. jan. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

14 hónaposaim vannak, nekünk nagyon bevált az ikeás csőrös pohár.

[link]

2019. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csőrös (nem szelepes) pohárból ivott ennyi idősen a kisfiam.
2019. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tejet cumisüvegből. Víz sose volt benne, azt csőrösből kapta, most rendes pohárból. De a tejet cumisüvegből kéri. Borzasztó....

Első gyereknél 2 éves kor körül raktuk el a cumisüveget. Szívószálas volt pár hónapig, aztán rendes pohár.

2019. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tejet iszik, nem tejitalr. Általában pohárból vagy svéd itatopoharbol, de ha nagyon faradt cumisuvegbol keri. Csak este iszik tejet. Ritkán reggel, de reggel pohárból keri
2019. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van koztes megoldas, az itatopohar es a cumisuveg kozott, a Dm-ben lehet kapni, nagyok a lyukak rajta, de szilikon, csoros forma:

[link]


A fiam mar majdnem 3 eves, alapvetoen poharbol iszik, neha kulacsbol, de megvan meg neki ez az uvege, es neha ebbol szokta kerni a teat. Ugyan nem cseppmentes, de viszonylag jol lehet szallitani, kocsiban is tud pl. konnyen inni belole.

2019. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!