Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem tud nyugodtan ülni babám...

Nem tud nyugodtan ülni babám pépes étel evése közben. Ti mit csináltok hogy szépen, nyugodtan egyen a pici?

Figyelt kérdés
1hónapja kezdtem a hozzátáplálást, akkor nagyon szépen ült a hordozójában és evett a kanálból. De egy pár napja állandóan izeg, mozog, odakap a kanálhoz, eszi az előkéjét, fogja a tányérját, ahogy odaadom a falatot bekapja utánna rögtön megy az ujja és szopizza stb.
2019. febr. 9. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a mai fiatalok! Mondd meg neki, hogy viselkedjen rendesen, vagy eltiltod egy napra a lepkealakú csörgőtől!
2019. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idös a baba?

Lehet, hogy nem elég érdekes neki - ilyen esetben a kezébe egy kanál sokat segíthet -, lehet, hogy foga jön, meg még több minden.

2019. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jön a foga. Kanalat adtam a kezébe csak majdnem kiszúrta a szemét vele így elvettem.Kedves első, tudom hogy ilyenek a babák, de kellene valami trükk mert így alig eszik pépeset...
2019. febr. 9. 17:03
 4/8 A kérdező kommentje:
6 hónapos
2019. febr. 9. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha alig eszik pépeset? Ezen lépj túl.
2019. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt ilyen, hogy izgett mozgott közbe, olyankor az ölembe ültettem és úgy etettem meg, mióta az etetőszéket használjuk mindig nyugton megül, és szépen eszik.
2019. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A babák ahogy nőnek, egyre kevésbé akarnak nyugodtan ülni.
2019. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, gyerek... Nem fog nyugton ülni evés közben :)
2019. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!