Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha bevezettem a glutént...

Ha bevezettem a glutént utánna elvileg folyamatosan kellene kapnia a babának. Ti hogy oldjátok meg hogy mindig legyen az ételében?

Figyelt kérdés
Még egy étkezést sem váltottam ki.
2019. febr. 10. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hany honapos a babad? En ugy oldottam meg, hogy adtam neki egy fosfovit kekszet naponta, hogy elcsocsalgassa.
2019. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Milumil 7 gabonáspéppől kevertem a gyümölcspürébe

Eleinte mokkáskanállal es folyamatosan növelve

2019. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell neki annyira folyamatosan találkoznia.


Én van olyan főzelék amit pirított grízzel sűrítek neki


Lassan bevezetem a túrót, abba fogok ugyanúgy grízt és gyümölcsöt tenni natúrjoghurtot keverek mellé, hogy krémtúró legyen

2019. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6 hónapos (2foga van) még nem merek neki egybe kekszet adni, eddig egy felet reszelgettem a püréibe, csak így minden étele édes lesz és azért az nem jó.
2019. febr. 10. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Holle bio babakeszet kap porrá őrölve 5 hónapos korától, gyümölcspürékbe. Először feleket adtam neki, most már jóideje napi 1-et kap. (Lemértem, hány g 1 db, és annyit kanalazok a gyümölcsébe.)
2019. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell folyamatosan kapnia.
2019. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

2. Vagyok. Csak simán belekevertem.a gyümölcspürébe.

Amikor már nagyobb adagokat kaphat akkor a tajekoztato szerint keszitettem de fèladagokat csak.


Ez a legbiztosabb sztem. Mert sokféle gabona van benne, nincs tojás összetevője, bevizsgált, bevezetésre is kiválo, rá is van irva.

2019. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukros keksz helyett vegyel 7 gabonas pepet, annak nincs ize.
2019. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!