Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Lehet hülye kerdes, es elkezdtem itt visszaolvasni ( meg nem találtam meg ra a valaszt), de egy gyümölcsöt mindig addig adjunk mig el nem érjük azt a mennyiseget, amivel ki lehet valtani egy étkezést?

És utana kóstoltatunk majd egy újabb ízt? En mar annyit olvastam, de mindig addig jutottam, hogy adnak pl. almát pár napig, es utana adnak egy masik fajta gyümölcsöt vagy zöldséget...de igy hogy van mondjuk a tízórai kiváltása? 2 fajta gyümölcsből?

febr. 15. 14:22  Privát üzenet  

A válasz
Ha kapott már pl almát 3-4 napig és nincs tőle baja, akkor abból kaphat annyit, amivel jól lakik. Új ízt ugyanúgy csak 2-3 kiskanállal kaphat, azzal nem lakik jól. Tehát igen, ha mondjuk a barack a következő, akkor kapjon először 2 kiskanál barackot, utána annyi almát, amennyit szívesen megeszik. 😊

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 15. 14:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oooo nagyon köszönöm a valaszt!!!! Vegre jol le van irva!!!

# 2/2Időpont febr. 15. 14:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet rávenni, hogy nagyobb mennyiséget is egyen?
3 nap gyümölcslé kóstolás után már adhatok pürét (barack)? Elsőre milyen mennyiséget szabad? Ha már ehet gesztenyét, azt mivel hígítottátok? 5,5 hónapos baba.
Mennyit adsz a gyereknek enni? Amennyit kér, vagy mindig meghatározott mennyiséget (9 hónapos)? Es mennyit?
Akik a glutént 7 gabonás péppel vezették be hogyan növeltétek a mennyiséget és milyen időközönként? Pl fél kiskanál egy hétig, következő héten egy egész stb? Illetve minden nap...
Amikor új ételt bevezetek, pl tízóraira kap csak pár kanállal, utána ebédre kaphat a már bevezetett ételből nagyobb mennyiséget? Vagy egy nap csak 1 kaja?
Menyivel növeljem naponta a hozzáadott étel mennyiségét?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!