Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet hülye kerdes, es elkezdt...

Lehet hülye kerdes, es elkezdtem itt visszaolvasni ( meg nem találtam meg ra a valaszt), de egy gyümölcsöt mindig addig adjunk mig el nem érjük azt a mennyiseget, amivel ki lehet valtani egy étkezést?

Figyelt kérdés
És utana kóstoltatunk majd egy újabb ízt? En mar annyit olvastam, de mindig addig jutottam, hogy adnak pl. almát pár napig, es utana adnak egy masik fajta gyümölcsöt vagy zöldséget...de igy hogy van mondjuk a tízórai kiváltása? 2 fajta gyümölcsből?
2019. febr. 15. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kapott már pl almát 3-4 napig és nincs tőle baja, akkor abból kaphat annyit, amivel jól lakik. Új ízt ugyanúgy csak 2-3 kiskanállal kaphat, azzal nem lakik jól. Tehát igen, ha mondjuk a barack a következő, akkor kapjon először 2 kiskanál barackot, utána annyi almát, amennyit szívesen megeszik. 😊
2019. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oooo nagyon köszönöm a valaszt!!!! Vegre jol le van irva!!!
2019. febr. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!