Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

A zöld széklet mit jelent hozzátáplálásnál?

Nem evett zöldet. Glutén után és a csirke után vettem észre, abba is hagytam a bevezetésüket.

febr. 17. 05:37  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Remélem,segít vmit!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 17. 06:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos az én kérdésemre nem volt válasz ebben.

# 2/4Időpont febr. 17. 11:10 Privát üzenet
Sajnálom. De az nem derült ki a kérdésedből,h a hozzátáplálás mellett szoptatod,vagy tápszeres a babád. Ha szoptatod,lehet,h te ettél vmi olyat,ami miatt zöld lehet. A legbiztosabb,ha megkérdezed a gyerekorvost,vagy a védőnőt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 18. 05:26 Privát üzenet
Most találtam rá erre a kérdésre. 🙂Anyatejes babáknál akármilyen állagú és színű kaki lehet. (szakemberek mondták). Babámnak is nagyon ritkán szokott lenni sargas-zöldes kakija.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 13. 14:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől zöld a széklete?
Zöld nyálkás bűzös széklet anyatejes babánál?
Anyatejes babànàl zöld nyàlkàs hìg széklet?
Jó estét.4 hónapos babám széklete sötétebb zöld és nahezen kaki ma mitől lehet?
Érdekelne, hogy a Nestlé jó éjszakát kásától más babájának is zöld a széklete?
4 hónapos babámnak lehet a sütőtöktől zöldes a széklete?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!