Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól kezdtétek bevezetni...

Mikortól kezdtétek bevezetni a húsokat? Van aki üveges bébiétellel vezette be? Elvileg egy-két kanállal lehet először adni, de ha zöldséges húst adok (üveges bébi ételt) mehet több?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Szia, én kb. fél éves kortól elkezdtem, de többet kért 1-2 kanálnál. Én magam sem vagyok nagy húsevő, nem igazán bízom meg az állattenyésztőkben, rengeteg rosszat olvastam már az agyongyógyszerezett állatokról, a tartási körülményekről nem is beszélve, a feldolgozásukon át (higiénia)...

Én csak bio húsos bébiételt mertem adni Hipp, vagy a DM, Rossmann saját márkás termékeit, ezeket nagyon szerette. Nem 1 kanállal kért, hanem fél üvegekkel.

Most van egy megbízható, korrekt hentes, akihez járunk, ott szoktunk vásárolni.

2019. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Külföldön lakom, itt nincs az a nagy csinadratta hozzátáplálás terén, húsos bébiételt adtam , bio-t, már elsőre is annyit amennyit megevett.

7-8 hónapos volt, mondjuk előbb nem is nagyon fogadott el semmit, csak az anyatej kellett neki.

2019. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Én is húsos bébiétellel vezettem, 6 honapostol már van sütőtök püré + csirkehussal, mivel a sütőtök püré volt a kedvence, így ez a variáció volt a legelső amit megprobaltam neki. Elején a csirkehusos bebieteleket adtam, később vezettem be a marhahúst meg a pulykahust, és legkésőbb a disznohust
2019. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

KB 6hos kortól,csirke és máj volt az első. De nem uvegessel.. Rendes hussal. Néha levesbol Repaval,neha saját tartásút vágtunk akkor abból natúr csirkemellet készítettem neki csak sót és kis hagymát használtam mellé. Imádja a mai naoug, bár ma már a miénkből kap. Párolt zoldsegekkel szoktam össze törni neki és úgy eszi.11honapos. Muszáj törni neki, csak 1 foga van :)


Amúgy szereti a sertés húst és pulykát is de inkább csirkés család vagyunk. :D

Májat is szereti de eléggé megfog ja a szekletét

2019. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

En dm csirke babaetellel. (fott csirkehus pure) azt kevertem a kajaba

Aztan foztem csmellet, azt puresitettem turmixxal a fozovizzel, azt kevertem a kajajaba egy ket kanallal (maradékot lefagyasztottam jegkockatartoba). Aztán uezt pulykaval (bar az nincs dm-es) meg borjúval, aztan a halat azt eleinte kizarolag babaetellel (hipp v dm bio) aztan marhahus szintén van dmes kisuveges. Aztan sertést (mi az eleg keveset eszünk) aztan babasonkat (lidl) babavirslit (lidl) aztan jott minden mas amit eszunk. Most masfel eves igaz keveset sozok de eszi amit mi.

2019. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!