Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtatok a babatoknak...

Mikor adtatok a babatoknak napi 3szor etelt? Es mi volt a reggeli es a vacsora?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
11 hónapos kora körül kapott 3x ételt.Reggeli, vacsora tápszer volt és ha igényelte akkor még evett hozzá pár falatkat.
2019. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Soha. Kisgyerekként, gyerekként, felnőttként is napi 5-ször egészséges.
2019. febr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Még ovisan, sulisan is napi ötször esznek.reggeli, tizorai, ebéd, uzsonna, vacsi
2019. febr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az elozo ketto okostóninak: nezzetek mar meg a kategoriat, etelek bevezetese, a kerdezo arra gondol mikor lett 3 etkezes kivaltva , PLUSZ a tapszer !
2019. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Miért a tápszer nem étel? A kérdés mikor adtatok 3-szor ÉTELT?

Mondjuk mindenki másképp csinálja, de én először az uzsonnaát, majd a tízórait, majd az ebédet váltottam ki (adja magát, hiszen gyümölcsöt nyilván nem főétkezésre adsz és alma, banán, barack volt az első bevezetett étel), utána a vacsorát, végül a reggelit. Szóval mire reggelire és vacsorára is ételt kapott, addigra az összes étkezést kiváltottam már.

Vacsora főzelék volt, jellemzően ugyanaz, mint az ebéd, reggelire kifli, kása.

2019. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, persze az etelre gondoltam, a cicizes alap persze
2019. febr. 28. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Had kérdezzem, hogy miért lettem lepontozva? 1 évesen fokozatosan át kell állni a gyerekekkel a ,,felnőtt ételre" tehát 5 étkezés kiváltására és igen, a tápszer étel.Mivel az első évben a legfontosabb étel az anyatej vagy annak hiányába a tápszer.Én elhiszem, hogy valaki 10 hónaposan már 5x etette normál kajával a saját babáját de én nem baxtam volna ki a gyomrával.
2019. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Coffelia ***** válasza:

Iszsz baba volt, eleinte csak ebédre kapott ezt-azt pürésítve, aztán 7 hónapos korában ült csak stabilan magától (na ez is vicces volt, ő hamarabb állt két lábra, mint ült kapaszkodás nélkül...), onnantól kapott kézzel csipegetni darabost is.

10 hónapos korára már reggelit és vacsit is kapott szilárdat. Kásákat, kiflivéget, sonkát, gyümölcsöt, zöldséget, de utána mindig kaphatott kedvére cicit is.

2019. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!