Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy kezdhetném el a hozzátápl...

Hogy kezdhetném el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Pontosabban már 1 hónapja elkezdtük, de katasztrófa,ugyanis nem nyitja ki a száját. 2-3x próbáltam, én kinyitom neki 2 oldalról, csak azért, h lássam, h reagál rá. Akkor viszont helyesen megeszi.
2019. márc. 8. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kis babakanállal megérinted az alsó ajkát, nem nyitja ki ösztönösen?
2019. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, türelmesnek kell lenni, de normális az, h 1 hónap alatt 1x se nyissa ki a száját? Amint odarakom a kanalat, elcsapja a fejét. Amúgy anyatejes baba.
2019. márc. 8. 20:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, 1x se nyitotta ki. Ha esetleg véletlenül kinyitja valamiért, akkor rögtön próbálok belecsempeszni a szájába kis adagot. De sokszor addigra sikerül becsukni a száját addigra.
2019. márc. 8. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy is akkor nyitotta csak ki, ha a felső ajkához érintettem a kanalat, vagy barmit. Persze lehet, hogy még nem érett rá.
2019. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha közelednek felé a kanállal, már akkor elcsapja a fejét. Nekem is megforduktva fejemben, h lehet még nem érett rá. De ha én nyitom ki a száját, akkor meg szépen lenyeli.2-3 kanalhegynyit úgy lengyel, aztán nyugos
2019. márc. 8. 21:51
 6/8 A kérdező kommentje:
*lenyel
2019. márc. 8. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Másik kanál?


Nekem akkor nyitja ha van a kezében is kanál


Pedig már 8,5 hós

2019. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, kipróbálom úgy, hátha sikerül. Vagy most jut eszembe, h ha esetleg műanyag kanál helyett fémet használnék, mivel az csillog.
2019. márc. 8. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!