Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Valakinek van e az a gyümi...

Valakinek van e az a gyümi rágóka?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a neve pontosan olyan mint a cumi és lehet bele tenni gyümölcsöt és ahogy a cumit rágja kis lyukakon megy át a gyümölcs/zöldség. Tehát az lenne a kérdésem hogy 6 hónapos lányomnál szeretném alkalmazni, de nem tudom hogy milyen gyümölcsöt tegyek bele, illetve főve vagy csak simán? Eszi már az almát, répát, krumplit, sütőtököt, banánt. Illetve ha adok neki akkor csak úgy random vagy etetés ként?
2019. márc. 8. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 étkezés között adtam neki, olyat ami leveses, mivel azokon a lyukokon direkt csak a leve folyik át. Reszelt alma, sütőtők, bármit ami már be van vezetve es van bőven leve.
2019. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. márc. 8. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcsszopogató a neve. Az én kisfiam nagyon szereti a banánt, úgyhogy azt tettem bele először. Nagyon szerette. Ügyesen elmajszolgatta belőle a gyümiket. Apróra vágtam és úgy tettem bele. 2 etetés közt adtam.
2019. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) legalább már a nevét is tudom 😂
2019. márc. 8. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Almát raktam bele , csócsálta,, a szívogatta a levét, szerette.
2019. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lédús dolgot tettem bele, nagyon imádta :) Nyáron napi 2x is evett így dinnyét :)
2019. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én eddig etetőhálóként ismertem.
2019. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a rendes neve utolsó,hogy etetőháló. Jól írod.
2019. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ami nekem volt, az gyümölcsszopogató és az etetőháló csak egy része volt. Először a cumiszerű lyukacsos szilikon részét kellett használni és ha már ügyesen evett belőle, akkor lehetett a hálós részére cserélni.

Szóval ebből is van többféle és a kérdező azt írta hogy cumiszerű az övé... tehát ez gyümölcsszopogató.

2019. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!