Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kecskeméti bébiételekről mi a...

Kecskeméti bébiételekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én teljesen elégedett vagyok a Kecskeméti bébiételekkel, a kislanyom kedvencei. Univert szoktam még venni, de azok sajnos csak 163 grammosak, így azok nem elegendőek egy evesre a lanyomnak, majd a 8 hónapostól lesz 220 gramm. A kecskeméti 190 gramm, pont egy evésre való, jó ízpárosítások vannak, tökéletes az állaga.
2019. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kislányom is szereti a Kecskeméti bébiételeket és a teát is. Finomak és jó az állaguk, minőségileg még sosem volt vele problémánk.
2019. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Kecskeméti elég rossz minőség. A legtöbb agyon van cukrozva.
2019. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló állításának utánanéztem (mi még nem tartunk a bébiteleknél, de jó tudni előre)


Hát, valóban :O


Csak egy példa:

Kecskeméti bébidesszert 190 g sütőtök-alma

Átlagos tápérték 100 g termékben:

Energia: 182 kJ (43 Kcal)

Zsír: 0,1 g ebből telített: 0 g

Szénhidrát: 9,2 g ebből cukrok: 4,6 g

Fehérje: 0,7 g

Só: <0,05 g


A 190 gramm mennyiségben 2 teáskanál cukor van, a szénhidrát felét, hozzáadott cukor teszi ki.


Ha napi 3-at eszik meg a gyerek ebből, akkor megevett 2 teljes evőkanál cukrot aznap.


Részemről köszönöm 3-as.

2019. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!