Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A meggyet hogyan vezessem be...

A meggyet hogyan vezessem be ha nincs szezonja?

Figyelt kérdés
Lehet bébiételben kapni?vagy hogyan csináljam?
2019. márc. 23. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ragaszkodnod napra pontosan egy táblázathoz, azt csak választékként fogd fel, hogy azt már kaphatja, de kaphatja akár fél évvel később is. Egyébként biztos árulnak valahol fagyasztva.
2019. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van fagyasztott meggyem, azt melegítem meg. De egyébként lehet az üzletekben kapni fagyasztott meggyet.
2019. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem és azt héjjastól le kell turmixolni és úgy adni?
2019. márc. 23. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Azt add, aminek szezonja van, és eheti a gyerek. Semmi baja nem lesz, ha nem kap márciusban meggyet. Kihúzza almán és sütőtökön meg banánon is, amíg az első koranyári gyümölcsök megjelennek. Epret idén még nem kaphat, gondolom nincs még egy éves.
2019. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még csak 6 hónapos.nemrég kezdtük a hozzátáplálást.kapott almát,barackot és sütőtököt
2019. márc. 23. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Fagyasztott meggyet adtam

Imádja


Elsőre leturnixoltam és átszűrtem szitán

Héj nélkül adtam


A vevezetés jól ment

Azóta héjastól adom

2019. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ráér akkor is, ha szezonja lesz
2019. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!