Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mit tesztek a babátoknak a...

Ti mit tesztek a babátoknak a fozelekebe, . Enyém csak 7 hónapos. Tejet mivel helyettesithetnem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Anyatejjel

Tàpszerrel


Viszont nekem anyatejes

Semmit n evetteg amibe tettem


Úgyh nem helyettesítettem

Nem sok dologba teszek egyébként magunknak sem

2019. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7honaposnak vizzel. Akkor nagyjabol meg natur paroltam szinte mindent.
2019. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is anyatejes de ugyebár azt forralni nem lehet. Szóval maga levével higitom a zöldséget, vagyis nem is főzelék az hanem inkább pép. Köszi a válaszokat
2019. márc. 26. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet forralni? ezt most hallom először :o de tényleg. Én simán főztem anyatejjel... bár 7 hónaposnak főzelékbe már simán tettem joghurtot, tejfölt is.
2019. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én növényi tejjel helyettesítettem a tejet. A gyermekeim tejfehérje-érzékenyek voltak, másfél éves korukig még nyomokban sem fogyaszthattak tejes dolgokat, a kókusztejet viszont nagyon szerették. Picit édeskés, szinte pont olyan, mint az anyatej. A tejterhelésükig én mindent növényi tejtermékekkel csináltam, főzeléket, levest, sütit.
2019. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet forralni, sokszor hallottam már szakemberektől is, kórházban is számtalanszor elmondtak nekünk a nővérek.Szoptatasi tanacsadoktol is hallottam, h nem szabad. Kokusztej az jó ötlet, koszi
2019. márc. 26. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lesz baja a forralástól, vszleg az értékes anyagok (immunanyagok, vitaminok) mennek tönkre, ami nem jó, de nem dől össze a világ, ha abból a fél deciből, amivel a baba főzijét sűríted kimaradnak. Nyugi!
2019. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak azért nem szabad forralni.
2019. márc. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!