Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

A két napja bevezetett gesztenyéből holnap csak egy fél üveggel akarok adni babámnak (alma-gesztenye csirkehússal), de így nem lakik jól. Adhatok neki utánna sütőtök csirkehússal, fél üveg bébiételt vagy így már túl sok félét kap egy étkezésre?

2019. márc. 26. 21:09  Privát üzenet  

A válaszok
Mièrt csak egy fèl üvegel szeretnèl adni neki? Ha 2 nap alatt nem jelentkeztek tünetek hogy gond lenne a gesztenyëvel akkor ez utàn sem fog szerintem, èn adnëk màr neki annyit hogy jól lakjon. Nem adnëk sütötököst mert szerintem az nem igazàn illik a gesztenye mellë.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. márc. 26. 21:35 Privát üzenet
Arányaiban annyira kevés benne a gesztenye, hogy nyugodtan odaadhatod az egészet. Én biztos nem keverném sütőtökkel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2019. márc. 26. 21:36 Privát üzenet
Adjál nyugodtan egy üveg gesztenyéset! Nem kell ekkora cirkuszt csapni a hozzátáplálásbol, ha fájna a hasa a geszetenyétöl már észrevetted volna 2 nap alatt.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2019. márc. 26. 21:59 Privát üzenet
Nem kell ebből ekkora cirkuszt csinálni, add oda nyugodtan az egészet.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2019. márc. 27. 00:18 Privát üzenet
Ha csak a felét akarod adni (de minek? nyugodtan mehet az egész), akkor a másik felét egészítsd ki (lényegében: töltsd, higítsd fel) almával. Én sütőtököt nem adnék mellé. nem feltétlen baj, de kb mintha te még a pörköltre ennélé egy kis sült oldalast meg töltöttkáposztás csak azért, mert a pöri kevés volt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. márc. 27. 07:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alma-sütőtök bébiételt kell melegíteni?
Akik a következő hónapokban kezdik a hozzátáplálást, készülök előre valahogy? Mondjuk amíg van a piacon alma, sütőtök stb. raktok el a fagyasztóba? És ha igen, milyen formában? Más trükkök?
6,5 hós kislányom már eszik alma, szilva, őszibarack, sütőtök, meggy, krumpli, sárgarépa, cékla, gesztenye! Mikortól kell melegen adni neki a főzeléket? Én eddig lehűtöttem!...
Hozzátáplálás.5 hónaposan kezdtük, most 7 hónapos. Ami eddig megvolt: alma, barack, sütőtök, krumpli, sárgarépa, cékla, meggy, szilva, pasztinák, gesztenye, brokkoli, cukkini,...
Hozzátáplálás.5 hónaposan kezdtük, most 6 és fél hónapos. Ami eddig megvolt: alma, barack, sütőtök, krumpli, sárgarépa, cékla, meggy, szilva, pasztinák, gesztenye. Mi következzen? Mik következzenek?
Mi legyen a következő lépés? Kisfiamnál három hete kezdtük a hozzátáplálást gyümölcslével, majd alma, őszibarack, alma-sütőtök, gesztenye.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!