Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A két napja bevezetett geszten...

A két napja bevezetett gesztenyéből holnap csak egy fél üveggel akarok adni babámnak (alma-gesztenye csirkehússal), de így nem lakik jól. Adhatok neki utánna sütőtök csirkehússal, fél üveg bébiételt vagy így már túl sok félét kap egy étkezésre?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mièrt csak egy fèl üvegel szeretnèl adni neki? Ha 2 nap alatt nem jelentkeztek tünetek hogy gond lenne a gesztenyëvel akkor ez utàn sem fog szerintem, èn adnëk màr neki annyit hogy jól lakjon. Nem adnëk sütötököst mert szerintem az nem igazàn illik a gesztenye mellë.
2019. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arányaiban annyira kevés benne a gesztenye, hogy nyugodtan odaadhatod az egészet. Én biztos nem keverném sütőtökkel.
2019. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Adjál nyugodtan egy üveg gesztenyéset! Nem kell ekkora cirkuszt csapni a hozzátáplálásbol, ha fájna a hasa a geszetenyétöl már észrevetted volna 2 nap alatt.
2019. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ebből ekkora cirkuszt csinálni, add oda nyugodtan az egészet.
2019. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a felét akarod adni (de minek? nyugodtan mehet az egész), akkor a másik felét egészítsd ki (lényegében: töltsd, higítsd fel) almával. Én sütőtököt nem adnék mellé. nem feltétlen baj, de kb mintha te még a pörköltre ennélé egy kis sült oldalast meg töltöttkáposztás csak azért, mert a pöri kevés volt.
2019. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!