Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha adok egy kis gyümit vagy...

Ha adok egy kis gyümit vagy zöldseget babámnak tízórai előtt és utána eszik tápszert nem fog a hasa fájni?

Figyelt kérdés
Tapszeres babám már eszik egy kis almát. Eddig reggeli és 10órai között kóstolt. De már megenne nagyobb adagot,ezért megpróbálnám kiváltani a fél 10órait.Ha a fele alma lenne akkor kevesebb tápszer kéne,de ha almára issza nem fog a hasa fájni? Én se innék almára tejet.

2019. ápr. 1. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni. 😊
2019. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, nem fájt a hasa a lányomnak. Mondjuk én pont nem almával kezdtem, répa, sütőtök, őszibarack, ezek voltak az elsők.
2019. ápr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tápszerből 185ml-t eszik,mennyi alma(vagy valami) legyen a fele? Szóval almából mennyi egy adag?
2019. ápr. 1. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom elejében fél üveg babakaját 130g-nak a felét ette meg, utána a 120ml tápszert. De amúgy is annyi tápszert evett. Most 130g-ot eszik pürét utána 1-1,5 órára 130 ml tápszert.
2019. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hozzátáplálás nagyon összezavarta az étkezéseket? Kislányom most pontosan 4 óránként eszik napi 5ször,van napirend is. De ha pl fél 10kor eszik pürét tízóraira de másfél óra múlva tápszert mert megéhezik megint akkor az mi? Ebédnek számít? És akkor kitudja megint mikor lesz éhes.Vagy nem olyan nagy katyvasz csak annak tűnik?
2019. ápr. 1. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A tápszeradagokba ne nyúlj bele. Ugyanakkor kapja, amikor amúgy is, csak kettő között délelőtt adj neki almát. Amennyit megeszik, annyi mehet nyugodtan, nem kell méricskélni. Ha jól lakik vele, nem fogja megenni az egész adagját 2 óra múlva. Ha ez már napok óta így megy, akkor adhatod tápszer helyett, rendes kajaidőben. Kialakul, ne izgulj. 😊
2019. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!