Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bevezetném 8 hónapos kislányom...

Bevezetném 8 hónapos kislányomnak a tejtermékeket, először natúr joghurttal. Mindegy milyet adok neki? Milyet ajánlotok? Kicsit előbb vegyem ki a hűtőből ne legyen olyan hideg? Rakjak hozzá valamit?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Márkát nem tudok ajánlani, én danone-t adtam, de biztosan van annál jobb, tehetsz bele gyümölcsöt, pürésitett banán, reszelt alma.
2019. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem sajtot kapott először, azt teszteltem vagy a fozelekbe vagy a rizsbe.


Joghurtbol cserpes natúr joghurtot vettem neki elsőnek, nagyon szerette, nem igényelt hozza semmit. Én kivettem picit előbb, de nem sokkal, szerintem inkább hideg volt, mint szoba hőmérsékletű, viszont meleg nyar volt, lehet jól is esett, hogy husitette.

2019. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam a Lidl görög krémjoghurtját szereti a legjobban.
2019. ápr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sajttal és túróval kezdtem bevezetni a tejtermékeket, a natúr joghurtot nem szerette (és nem szereti azóta sem) a lányom.
2019. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!